لینکدونی سایت

لینکدونی سافت سرا نمایش همه »

تابلوی اعلانات سافت سرا

softsara.ir

SuperDecisions v3.0.0 | v2.8.0

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

تحلیل فرآیندهای شبکه‌ای و سلسله مراتبی

تحلیل فرآیندهای شبکه‌ای و سلسله مراتبی

SuperDecisions v3.0.0 | v2.8.0

حجم : 30MB | حجم پس از استخراج : 30MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز) |
وب سایت سازنده : Creative Decisions
تاریخ انتشار : 11 آگوست 2017
بازدید : 26 | دانلود : 19 |
لینک کوتاه :

SuperDecisions نرم افزاری قدرتمند و کاربردی برای تحلیل فرآیند شبکه‌ای (ANP) و تحلیل سلسله مراتبی (AHP) است که توسط گروه ANP در “سازمان تصمیمات خلاق” به منظور کمک به افراد، شرکتها، نهاد و سازمانهای دولتی و خصوصی برای گرفتن تصمیمات آگاهانه و منطقی عرضه شده است. الگوریتمهای AHP و ANP از قدرتمندترین‌ترین روشهای سنتز برای سازمان‌دهی داده‌ها، رتبه‌بندی مولفه‌ها و پیش‌بینی نتایج به جای روشهای نظرسنجی سنتی استفاده می‌کنند. این روشها تصمیمات را بر اساس اهمیت آنها رتبه‌بندی می‌کنند (به صورت طیف ترجیح) و به تصمیم‌گیران این امکان را می‌دهند تا داده‌های ملموس و غیر ملموس را از منابع مختلف دریافت و برای رسیدن به یک تصمیم‌گیری منطقی و صحیح و با استفاده از راهکار مقایسات زوجی تحلیل کنند. در AHP عناصر در ساختاری سلسله مراتبی قرار می‌گیرند در صورتی که در ANP با شبکه‌هایی از خوشه‌ها که خود حاوی زیر مجموعه‌ای از عناصر هستند روبرو هستیم. می‌توان گفت الگوریتم ANP جامع‌ترین چارچوب برای تجزیه و تحلیل تصمیمات اجتماعی، دولتی و شرکتی است که در حال حاضر در دسترس است. البته باید توجه کنید که سوپر دسیژن به جای تصویب یک تصمیم، با استفاده از روشهای مختلف جامع و منطقی، تکنیکهای ساخت‌یافته برای سازماندهی و تحلیل تصمیمات پیچیده براساس ریاضیات و روان‌شناسی و اندازه‌گیری داده‌های نامشهود برای ذهن انسان به تصمیم گیرندگان کمک می‌کند تا با ارزیابی مسائل، راه حل نهایی را برای رسیدن به هدف به بهترین و قابل توجیه‌ترین وجه ممکن بیابند. این نرم افزار در سراسر جهان و در انواع مختلفی از تصمیم‌گیری‌های گروهی مانند دولت، کسب و کار، صنعت، مراقبتهای بهداشتی، کشتی‌سازی، آموزش و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از کامل‌ترین و مطمئن‌ترین نرم افزارها در زمینه تصمیم‌گیری‌های چند معیاره محسوب می‌شود.

برای استفاده از نرم افزار Super Decisions نیاز به سریال معتبر دارید که می توانید با عضویت در سایت شرکت تولید کننده اقدام به درخواست آن (به صورت رایگان) کنید. سریالهای صادر شده معمولا حدود 6 ماه اعتبار دارند و پس از پایان مدت اعتبار باید مجددا درخواست سریال نمایید. البته برای راحتی شما یک سریال معتبر در فایل دانلود شده قرار داده شده است که می‌توانید تا زمان پایان اعتبار سریال از آن نیز استفاده کنید.

  • softsara.ir
  • softsara.ir
  • softsara.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 30MB
خرید پستی

در صورتی که امکان دانلود این فایل را ندارید، می‌توانید اقدام به خرید پستی آن نمایید.

خرید پستی | 2000 تومان
نام نرم افزار: SuperDecisions v3.0.0 | v2.8.0
پسورد فايل فشرده: softsara.ir
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید.

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران