تابلوی اعلانات سافت سرا

RunAsTool v1.4.0.0

RunAsTool v1.4.0.0

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

اجرای برنامه‌ها با دسترسی یک کاربر دیگر

دسته بندی: ابزارهای سیستمی
اجرای برنامه‌ها با دسترسی یک کاربر دیگر

RunAsTool v1.4.0.0

حجم : 876KB |حجم پس از استخراج : 2MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز) |
وب سایت سازنده : Sordum
محصولات دیگر Sordum
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۴
بازدید : 423 |
لینک کوتاه :

در سیستم عامل ویندوز قابلیتی وجود دارد که با استفاده از آن کاربران می‌توانند یک برنامه را با دسترسی یک کاربر دیگر مانند مدیر اجرا کنند. البته برای انجام این کار ویندوز از کاربر درخواست کلمه عبور خواهد کرد و تنها اشخاصی که از کلمه عبور مربوطه آگاهی داشته باشند می‌توانند اقدام به انجام این کار کنند. به عنوان مثال مدیر اصلی سیستم می‌تواند در حالی که کاربری با دسترسی محدود خود به سیستم وارد شده اقدام به اجرای فایلهای نیاز به دسترسی مدیر با وارد کردن کلمه عبور کند.

RunAsTool نرم افزاری ساده، مفید و کاربردی برای حذف مرحله درج پسوورد که به صورت متناوب با اجرای هر فایل با دسترسی مورد نظر باید تکرار شود می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید لیستی از برنامه‌های مورد نظر ایجاد و به سادگی آنها را از طریق برنامه با دسترسی مورد نظر اجرا کنید. همچنین این نرم افزار امکان ساخت میانبر از برنامه‌ها را با دسترسی مربوطه به شما خواهد داد و پس از آن بدون نیاز به وارد کردن پسوورد قادر خواهید بود اقدام به اجرای فایلهای مربوطه بدون محدودیت دسترسی کنید.

برخی از ویژگیهای این نرم افزار عبارتند از:

  • اجرای سریع برنامه‌ها با دسترسی‌های بالاتر
  • عدم نیاز به وارد کردن متوالی پسوورد کاربر مربوطه
  • حفظ امنیت رمز عبور و جلوگیری از فاش شدن آن
  • قابلیت ساخت میانبر از برنامه‌ها برای اجرای سریع
  • امکان تعریف نحوه اجرای برنامه‌های موجود
  • قابلیت اضافه کردن آسان برنامه‌ها به لیست
  • و …
تصویری از محیط نرم افزار
run_as_tool_shot

تبلیغات
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران