جستجوی خودکار

جستجوی خودکار ابزار جالبی است که توسط آن می‌توانید عملیات جستجوی یک عبارت (در موتور جستجوی Google) را در قالب یک آدرس اینترنتی آماده و آن را در اختیار کاربران دیگر قرار دهید. کاربر نهایی با کلیک بر روی لینک مربوطه با صفحه‌ای مشابه موتور جستجوی گوگل روبرو می‌شود. سپس عبارت مربوطه به صورت خودکار تایپ و بر روی دکمه جستجو کلیک و در نهایت نتایج مربوطه نمایش داده می‌شوند.
برای مشاهده نمونه ای از کارکرد این ابزار اینجا کلیک کنید.

این ابزار گزینه مناسبی برای تشویق دوستان و یا کاربران به استفاده از موتورهای جستجو است که البته با اندکی سرگرمی و تفریح نیز همراه خواهد بود. روش کار با این ابزار بسیار ساده است. کافیست به یکی از صفحات فارسی یا انگلیسی مربوطه وارد شوید و عبارت مورد نظر را در فیلد جستجو تایپ و سپس بر روی دکمه جستجو (Google Search) کلیک کنید. با این کار به جای انجام عملیات جستجو، یک آدرس اینترنتی برای شما تولید می‌شود که کافیست آن را کپی و از طریق روشهای موجود (شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها، مسنجرها، انجمن‌های گفتگو و …) در اختیار دیگران قرار دهید. با کلیک بر روی دکمه پیش نمایش (Preview) نیز می‌توانید مراحل جستجوی خودکار را مشاهده کنید.

این ابزار در قالب یک صفحه مجزا اجرا می‌شود. از اینرو به سادگی می‌توانید صفحه مورد نظر بر روی مرورگر خود پین کنید، آن را بوکمارک کرده و یا به هر نحو ممکن میانبری از آن بسازید تا برای دسترسی‌های بعدی نیازی به مراجعه کامل به سایت نباشد.
برای شروع زبان مورد نظر را انتخاب کنید.

فارسی (زحمت نکشید ما براتون سرچ می‌کنیم)

(English (Let me search for you