تابلوی اعلانات سافت سرا

Actual Virtual Desktops v8.13.3

Actual Virtual Desktops v8.13.3

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

ساخت دسکتاپ مجازی و مدیریت آنها

دسته بندی: ابزار دسکتاپ
ساخت دسکتاپ مجازی و مدیریت آنها

Actual Virtual Desktops v8.13.3

حجم : 10MB
نوع فعال سازی : Patch |
وب سایت سازنده : Actual Tools
محصولات دیگر Actual Tools
تاریخ بروزرسانی : ۸ آذر ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : 523 |
لینک کوتاه :

اگر سیستم کاربری شما به گونه‌ای است که پنجره‌های مختلفی را به صورت هم‌زمان بر روی میزکار خود باز می‌کنید حتما می‌دانید مدیریت این پنجره‌ها و دسترسی سریع به آنها در فضای محدود دسکتاپ پیچیده است. برای حل این مشکل شرکتهای مختلف راهکاری تحت عنوان دسکتاپ مجازی ارائه کرده‌اند که با استفاده از آن کاربران می‌توانند پنجره‌های مختلف را بر روی چند میزکار مختلف قرار داده و برای دسترسی به پنجره مورد نظر به میزکار مربوطه سوئیچ کنند. این قابلیت هر چند قادر به رفع مشکلات آشفتگی پنجره‌ها و دسترسی سریع به آنها بود اما بسته به نوع نرم افزار و امکانات آن، محدودیتها و مشکلاتی را نیز به همراه داشت. به عنوان مثال در یک نرم افزار خاص شما باید پنجره مورد نظر را در میزکار مربوطه باز می‌کردید و امکان انتقال پنجره‌های باز شده به دسکتاپهای دیگر وجود نداشت و یا اینکه در برخی موارد برای سوئیچ به یک پنجره باید حتما شماره دسکتاپ را می‌دانستید و یا برای یافتن آن تک تک دسکتاپهای مجازی را کنترل می‌کردید.

Actual Virtual Desktops نرم افزاری قدرتمند برای ساخت دسکتاپ مجازی و مدیریت آنها به صورت نامحدود است که به شما امکان گسترش و سازمان‌دهی فضای کاری و مرتب‌سازی پنجره‌های باز شده به منظور دسترسی سریع به آنها را می‌دهد. می‌توان گفت این نرم افزار بهترین و کامل‌ترین نرم افزار در زمینه ایجاد دسکتاپ مجازی و سفارشی‌سازی آنها است که علاوه بر قدرت سفارشی‌سازی گسترده، هیچ یک از کاستی‌های نرم افزارهای مشابه خود را ندارد. این نرم افزار امکان ساخت تعداد نامحدودی دسکتاپ مجازی را به شما می‌دهد و برای هر دسکتاپ یه کاشی کوچک بر روی صفحه نمایش می‌دهد تا با کلیک بر روی آن بتوانید وارد میزکار مربوطه شوید. همچنین پنجره‌های باز بر روی هر دسکتاپ مجازی نیز به صورت آیکنهای کوچک بر روی کاشی قرار می‌گیرند به این ترتیب با کلیک بر روی آیکن پنجره مورد نظر علاوه بر سوئیچ به دسکتاپ مجازی مربوطه، پنجره انتخابی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. در مورد انتقال پنجره‌ها به دسکتاپهای دیگر نیز در این نرم افزار مشکلی ندارید. اگر نیاز دارید پنجره خاصی را از یک میزکار به میزکار دیگری منتقل کنید کافیست آیکن آن را از کاشی مربوطه بکشید و بر روی کاشی دسکتاپ مجازی دیگر رها کنید تا سریعا به آن منتقل شود. به این ترتیب شما می‌توانید ده‌ها پنجره مختلف را باز کنید و در صورت نیاز با یک کلیک به آنها سوئیچ کنید.یکی از ویژگیهای جالب این نرم افزار قابلیت سفارشی‌سازی دسکتاپهای مجازی به صورت مجزا است. به این ترتیب شما می‌توانید برای هر میزکار یک تصویر پس زمینه مجزا انتخاب کنید. علاوه بر آن شما می‌توانید برنامه‌های مورد نظر را به یک میزکار دلخواه اختصاص دهید تا با اجرای آن مستقیما به دسکتاپ مجازی مربوطه منتقل شود.

برخی از ویژگیهای این نرم افزار عبارتند از:

 • ساخت دسکتاپ مجازی و مدیریت آنها برای گسترش فضای کاری
 • طبقه‌بندی پنجره‌ها در دسکتاپهای مجازی و تمرکز بیشتر بر آنها
 • نمایش دسکتاپهای مجازی در قالب کاشی‌های کوچک و در دسترس
 • سوئیچ سریع و آسان به دسکتاپ مجازی مورد نظر با یک کلیک
 • نمایش آیکن پنجره‌های موجود در هر دسکتاپ برای شناسایی سریع آنها
 • امکان تعیین تعداد آیکنهای قابل نمایش در هر کاشی به صورت افقی و عمودی
 • قابلیت اختصاص برنامه‌های مورد نظر به یک دسکتاپ مجازی خاص
 • امکان سوئیچ سریع به پنجره‌های یک میزکار دیگر با یک کلیک
 • قابلیت سفارشی‌سازی هر دسکتاپ مجازی به صورت مجزا
 • امکان ساخت نامحدود دسکتاپ مجازی بسته به فضای صفحه
 • ایجاد منوی در دسترس در نوار عنوان پنجره‌ها برای انتقال به دسکتاپ مجازی دیگر
 • امکان خروج از تمام دسکتاپهای مجازی و انتقال پنجره‌های باز به دسکتاپ اصلی
 • سازمان‌دهی فضای کاری برای انجام وظایف گوناگون
 • و …
تصویری از محیط نرم افزار
actual_virtual_desktops_shot

تبلیغات
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 10MB
نام نرم افزار: Actual Virtual Desktops v8.13.3
پسورد فايل فشرده: softsara.ir
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید.

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران