درباره ما

ما گروهی متفاوت، متعهد و پاسخگو در زمینه تولید و نشر محتوای دیجیتال هستیم.
گروه نرم افزاری راد
در سال ۱۳۸۳ شروع به کار کرد. در ابتدای کار تمرکز گروه بر روی کلیپها، نرم افزارها و پلاگینهای میکس و مونتاژ بود اما به تدریج حوزه کاری خود را در زمینه نرم افزار، پروژه‌های مولتی مدیا، ساخت آتوران، تولید محتوای آموزشی، طراحی وب سایت، قفل گذاری و امنیت نرم افزارها، راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری، گرافیک و … گسترش داده و با ایجاد یک فضای سالم سعی در ارائه خدمات نرم افزاری به کاربران و شرکتهای دیگر می‌کند.

هم اکنون شرکت راد اقدام به ارائه خدمات نرم افزاری مختلف به بیش از ده شرکت بزرگ و کوچک می‌کند. ما با انجام صدها پروژه نرم افزاری در زمینه‌های مختلف یکی از کارآزموده ترین شرکتهای ارائه کننده خدمات نرم افزاری محسوب می‌شویم، اما آنچه ما را کاملا متمایز می‌کند تعهد و حس مسئولیتی است که به مشتریان خود داریم.

ما علاوه بر ارائه خدمات نرم افزاری اقدام به ارائه سرویسهای رایگان بسیاری نیز به صورت عمومی به کاربران خواهیم کرد.
یکی از این خدمات وب سایت دانلود نرم افزار و آموزشهای کاربردی سافت سرا است که با شعار “متفاوت‌ترین وب سایت دانلود نرم افزار در ایران” آغاز به کار کرده و در همان ابتدای راه این ادعا را اثبات نموده است. به جرات می‌توان گفت که سافت سرا تنها وب سایتی است که برنامه‌های آموزشی مختلف را با بهترین سطح کیفیت به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کیفیت آموزشهای سافت سرا بسیار مطلوب است و در بسیاری موارد در سطح بسیار بالاتری از آموزشهای موجود در بازار قرار دارند. همچنین در سافت سرا می توانید نرم افزارها، بازیها، پروژه‌های آماده، کتابهای الکترونیکی و دیگر محتوای دیجیتال را به سادگی دانلود کنید.