حمایت از سافت سرا

به جرات می‌توان گفت که سافت سرا “متفاوت ترین سایت دانلود نرم افزار” در ایران می‌باشد و این تمایز هزینه‌های بسیاری را بر سایت تحمیل کرده است. برخی هزینه‌هایی که وب سایت سافت سرا متحمل آن می‌شود عبارتند از:

ارائه نرم افزارهای آموزشی اختصاصی

سافت سرا تنها وب سایتی است که برنامه‌های آموزشی مختلف را با بهترین سطح کیفیت به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کیفیت آموزشهای سافت سرا بسیار مطلوب است و در بسیاری موارد در سطح بسیار بالاتری از آموزشهای موجود در بازار قرار دارند. بدیهی است ارائه صدها ساعت آموزش کاربردی در طول این زمان کوتاه و بدون کوچکترین بازگشت مالی، هزینه‌های بسیاری برای سایت داشته است.

ارائه نرم افزارها و پروژه‌های اختصاصی

سافت سرا در کنار ارائه آموزشهای اختصاصی رایگان، اقدام به ارائه نرم افزارها و پروژه‌های میکس و مونتاژ اختصاصی نیز در وب سایت خود می‌کند. لازم به ذکر است پروژه‌ها و نرم افزارهای اختصاصی ارائه شده توسط سافت سرا، هزینه‌های بسیاری بیشتری نسبت به نرم افزارهای آموزشی برای سافت سرا دارد.

تست نرم افزارها، ساده‌سازی مراحل نصب و ساخت راهنمای نصب و فعال‌سازی

روال کلی بسیاری از وب سایتهای دانلود این است که نرم افزار مورد نظری که می‌خواهند بر روی وب سایت قرار دهند را بر روی سرور خود دانلود و پس از اضافه کردن فایلهای تبلیغاتی خود و فشرده‌سازی با پسوورد مربوطه، آن را به وب سایت خود منتقل می‌کنند. این روال یک روال کلی و منطقی است، با این حال سافت سرا به دلیل تست نرم افزارها، ساخت راهنمای نصب و فعال‌سازی و همچنین ساده‌سازی مراحل نصب ملزم به دانلود نرم افزارها بر روی سیستمهای خود است. بدیهی است که این کار وقت و هزینه نسبتا زیادی را بر ما تحمیل خواهد کرد.

زمان کلی بروز رسانی سایت

نرم افزارها و ابزارهای مختلف ویژگیهایی دارند که آگاهی کاربر از آنها در انتخاب گزینه مناسب با نوع کاربری و نیازهایش بسیار مفید خواهد بود. متاسفانه امری که در بین وب سایتهای ایرانی بسیار رایج است این است که توضیحات ارائه شده یک ترجمه کلی و دست و پا شکسته از توضیحات برنامه در وب سایت مربوطه است، توضیحاتی که شاید هیچ اطلاعات مفیدی به کاربر در مورد نرم افزار مربوطه ندهد. اما سافت سرا با تکیه بر دانش، تجربه و شناخت خود از نرم افزارهای مختلف سعی در ارئه توضیحاتی کامل، گویا و کاربردی از نرم افزارهای مختلف و بیان ویژگیهای آن که حتی ممکن است در وب سایت و راهنمای خود برنامه هم به آن اشاره نشده باشد، خواهد کرد. بدیهی است که کاربر با مشاهده و مقایسه قابلیتهای نرم افزارهای مشابه، می‌تواند انتخاب بهتری از میان نرم افزارهای موجود داشته باشد. لازم به ذکر است سافت سرا برای بیان توضیحات نرم افزارها و دیگر ابزارهای سایت علاوه بر تجربیات شخصی، از اطلاعات موجود در راهنمای نرم افزار، وب سایت تولید کننده، مجلات اینترنتی و حتی وب سایتهای ایرانی نیز کمک می‌گیرد. بدیهی است که بروز رسانی و تولید محتوا برای وب سایت یکی دیگر از مواردی است که زمان بسیاری از سافت سرا می‌گیرد و شاید بتوان گفت این موارد بیشترین هزینه را برای سایت دارند.

هزینه سرور و هاست دانلود

سرور و هاست دانلود نیز برای وب سایت سافت سرا مشمول هزینه‌هایی به صورت ماهانه می‌باشد، هر چند هزینه‌های سرور و هاست و دیگر هزینه‌های مرتبط در قبال هزینه‌های دیگر سافت سرا اصلا به چشم نخواهد آمد.

چگونه از سافت سرا حمایت کنم؟

با توجه به موارد ذکر شده در صورتی که قصد حمایت از وب سایت سافت سرا را دارید، می‌توانید به یکی از روشهای زیر اقدام نمایید.

قرار دادن لینک، لوگو یا تبلیغ سافت سرا در وب سایت و وبلاگ خود

در صورتی که صاحب وب سایت و وبلاگ هستید، با قرار لینک، لوگو یا تبلیغ ما در وب سایت خود می‌توانید کمک بسیاری در معرفی سایت به دیگران کنید. بدیهی است لینک به سافت سرا به هر طریق می‌تواند به این وب سایت کمک کند، با این حال حالتهای زیر پیشنهاد می‌شود.

متن متحرک با لوگوی سایت

این کد از یک تصویر و یک متن متحرک تشکیل شده است که می‌توانید به سادگی در بخش مورد نظر از وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.
برای درج این حالت در وب سایت خود کافیست کد زیر را کپی و در بخش مورد نظر درج کنید.

نمونه نهایی این کد در سایت یا وبلاگ شما به صورت زیر خواهد بود.

اگر احساس می‌کنید ابعاد یا رنگ‌بندی لوگو و متن متناسب با وب سایت یا وبلاگ شما نیست، می‌توانید رنگ و ابعاد را به دلخواه تغییر داده و یا آدرس سایت خود را ارسال کنید تا حالت مناسب برایتان ایجاد شود.

متن متحرک

این کد از یک متن متحرک ساده تشکیل شده است که می‌توانید به سادگی در بخش مورد نظر از وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.
برای درج این حالت در وب سایت خود کافیست کد زیر را کپی و در بخش مورد نظر درج کنید.

نمونه نهایی این کد در سایت یا وبلاگ شما به صورت زیر خواهد بود.

این کد نیز به سادگی قابل ویرایش است و می‌توانید رنگ و ابعاد کادر متن را تغییر دهید.

بنر سایت

با استفاده از این کد می‌توانید بنر وب سایت سافت سرا را به سادگی در بخش مورد نظر از وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. برای درج این حالت در وب سایت خود کافیست کد زیر را کپی و در بخش مورد نظر درج کنید.

نمونه نهایی این کد در سایت یا وبلاگ شما به صورت زیر خواهد بود.

سافت سرا

در صورتی که پس زمینه وب سایت شما تیره رنگ است، می‌توانید از کد زیر استفاده کنید.

نمونه نهایی این کد در سایت یا وبلاگ شما به صورت زیر خواهد بود.

سافت سرا

لینک متنی

در صورتی تمایل می‌توانید از لینکهای متنی ساده برای حمایت از سافت سرا استفاده کنید. برای درج لینک متنی ساده در وب سایت خود می‌توانید از عبارتهای “سافت سرا”، “متفاوت ترین وب سایت دانلود نرم افزار”، “دانلود رایگان آموزشهای کاربردی به زبان فارسی” و یا عبارتهای خلاصه شده موارد ذکر شده استفاده کنید.