گزارش خرابی لینک

کاربر گرامی پیش از ارسال لینک (های) خراب مطالب زیر را مطالعه کنید.

با کلیک بر روی لینک دانلود، هیچ خطایی دریافت نمی کنم، اما فایلی دانلود نمیشه؟
این مشکل ممکن است به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود در یک لحظه بوجود آید. در این حالت شروع دانلود با تاخیر همراه خواهد بود. البته وجود این مشکل به نوع مرورگر شما نیز بستگی دارد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید لینک دانلود را کپی و در یک نرم افزار مدیریت دانلود درج کنید تا عملیات دانلود فایل انجام شود. در صورت عدم رفع مشکل، در انتهای آدرس لینک مورد نظر یک علامت سوال (?) قرار دهید. با این کار یک کانکشن جدید از روی سرور دانلود برای لینک ایجاد می شود. در صورتی که باز هم این مشکل موجود داشت، چند دقیقه صبر کرده و مجددن تلاش کنید.
در صورت عدم رفع مشکل لینک خراب را برای ما ارسال کنید.

بروز خطای ۵۰۳
این خطا در صورتی که اقدام به دانلود همزمان چند فایل از روی سرور کنید مشاهده می شود. البته سرورهای دانلود سافت سرا قابلیت دانلود همزمان چند فایل را دارند، با این حال ممکن است به دلایل مختلف این مشکل برای شما بوجود آید. در این صورت در انتهای آدرس لینک مورد نظر یک علامت سوال (?) قرار دهید. با این کار یک کانکشن جدید از روی سرور دانلود برای لینک ایجاد می شود.
در صورتی که باز هم این مشکل موجود داشت، باید منتظر بمانید تا دانلودهای قبلی انجام شود و سپس اقدام به دانلود فایل جدید کنید.
در صورت عدم رفع مشکل لینک خراب را برای ما ارسال کنید.

بروز خطای ۴۰۴
این خطا در صورت خرابی لینک یا عدم شناسایی آن مشاهده می شود. اگر پست مربوطه به تازگی در سایت قرار گرفته، احتمال آن است که فایل یا فایلهای مربوطه هنوز آپلود نشده باشند. از اینرو حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام به دانلود موارد مربوطه کنید.
اگر از طریق وب سایت دیگری لینکهای دانلود سافت سرا را دریافت کرده اید، احتمالا فایل مربوطه بروز شده و آدرس آن تغییر کرده است.
از اینرو اقدام به جستجوی ابزار مورد نظر از طریق موتور جستجوی سایت نموده و سپس از طریق لینکهای مربوطه ابزار مورد نظر را دانلود کنید.
در صورت عدم رفع مشکل لینک خراب را برای ما ارسال کنید.

ارسال لینکهای خراب

  نام شما (الزامی)

  ایمیل (الزامی)

  مشکل یا خطای دریافتی (الزامی)

  آدرس مطلب (الزامی)

  لینکهای خراب (الزامی)

  توضیحات (اگر توضیحات یا پیام خاصی دارید، در فیلد زیر وارد کنید)