Coin Farm

کسب درآمد روزانه یک دلار با یک دقیقه فعالیت در سایت کوین فارم

دسته بندی: مقالات کاربردی

Coin Farm یک سایت سرمایه‌گذاری برای کسب درآمد اینترنتی با فعالیت در یک مرغداری مجازی است. روش کار به این صورت است که شما بسته به سرمایه خود تعدادی پرنده خریداری می‌کنید. ابته اگر سرمایه اولیه‌ای ندارید و یا مایل به سرمایه‌گذاری در این سایت نیستید، می‌توانید به صورت رایگان و با استفاده از سرمایه اولیه‌ای که با عضویت در سایت به شما داده می‌شود نیز کار خود را شروع کنید.

عضویت در سایت کوین فارم

شما با عضویت در سایت کوین فارم تعدادی سکه (در حال حاضر ۳۰۰ سکه) دریافت می‌کنید که می‌توانید با استفاده از آنها چند پرنده بخرید. در این سایت پرنده‌های مختلفی وجود دارند و هر پرنده بسته به ارزش خود تعداد مشخصی تخم در ساعت می‌گذارد. با جمع‌آوری تخم‌ها و فروش آنها نیز می‌توانید سکه بیشتری کسب کنید و اقدام به خرید پرنده‌های بیشتر کنید.

سایت کوین فارم

اگر بدون سرمایه‌گذاری در این سایت شروع به فعالیت کنید، با فعالیت روزانه یک دقیقه می‌توانید در طول حدودا یک سال به درآمد ۱ دلار در روز برسید. در کل با فعالیت در این سایت با گذشت زمان درآمد روزانه شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. یعنی از همان لحظه عضویت درآمد روزانه بسیار کمی خواهید داشت و به عنوان مثال شاید پس از ۶ ماه درآمدتان به روزی ۳۰ سنت برسد و یا در سال دوم وارد درآمد روزانه دو دلار شوید.

کسب درآمد با کمترین فعالیت

مزیت این سایت این است که شما با کمترین فعالیت (شاید روزانه یک یا دو دقیقه) می‌توانید به درآمد برسید. البته این فعالیت روزانه اجباری نیست و مرغ‌های شما فرآیند تخم‌گذاری را به صورت خودکار انجام می‌دهند و شما می‌توانید هر وقت که خواستید (حتی چند ماه یک بار) تخم‌های خود را جمع‌آوری و به فروش برسانید. البته اگر در سایت سرمایه اولیه‌ای وارد نکنید، نمی‌توانید مرغ‌های با ارزشی بخرید. یعنی درآمد شما در زمان شروع بسیار اندک خواهد بود و رشد آن نیز به کندی صورت می‌گیرد. به همین دلیل باید سعی کنید تعداد مرغ‌های خود را به روش‌های جایگزین افزایش دهید.

دریافت سکه روزانه رایگان

یکی از این روشها، دریافت سکه رایگان است. این سایت هر دو ساعت یک بار امکان دریافت سکه رایگان را به شما می‌دهد. این کار کمتر از ۲۰ ثانیه از شما زمان می‌گیرید و به صورت تصادفی بین ۱۰ تا ۵۰ سکه به شما می‌دهد. اگر در روز ۶ بار این کار را انجام دهید به صورت میانگین ۱۸۰ سکه کسب خواهید کرد. به این ترتیب می‌توانید مرغداری خود را سریع‌تر گسترش دهید و زودتر به درآمد ایده‌آل خود برسید.

فرض کنیم شما در سایت عضو شده‌اید و مایلید بدون سرمایه‌گذاری شروع به کار کنید. شما با ۳۰۰ سکه دریافتی فقط می‌توانید ۲ پرنده Green خریداری کنید. پرنده Green ساعتی ۵ تخم (روزی ۱۲۰ تخم) می‌گذارد. هر ۱۰۰ تخم پرنده در این بازی معادل ۱ سکه است. یعنی دو پرنده روزانه ۲.۴ سکه به شما می‌دهند و برای خرید یک پرنده Green دیگر باید حداقل دو ماه صبر کنید. اما با دریافت سکه رایگان روزانه می‌توانید به سادگی روزی یک پرنده Green خریداری کنید. بنابراین اگر نمی‌خواهید در سایت سرمایه‌گذاری مالی کنید، حتما باید روزی یک تا دو دقیقه زمان بگذارید و Daily Bonus را انجام دهید.

افزایش درآمد از طریق زیر مجموعه‌گیری

سایت Coin Farm امکان افزایش درآمد از طریق زیر مجموعه‌گیری و معرفی به دیگران را نیز دارد. با معرفی این سایت به دیگران و عضویت آنها با لینک عضویت شما می‌توانید به ازای هر عضو ۲۵۰ سکه دریافت کنید. همچنین اگر اعضای زیر مجموعه شما اقدام به سرمایه‌گذاری در سایت کنند، بخشی از سرمایه وارد شده در بازی به صورت سکه به حساب شما واریز خواهد شد. به این ترتیب می‌توانید با خرید پرندگان بیشتر در زمان کوتاه‌تری به درآمد ایده‌آل خود برسید.

هیچ سایتی شما را میلیونر نمی‌کند

دقت کنید این سایت و یا هیچ سایت دیگری برای شما درآمدهای میلیونی نخواهند داشت. این سایت پس از یک سال فعالیت درآمدی حدود یک دلار در روز به شما خواهد داد که با توجه به تفاوت فاحش قیمت دلار و ریال برای کاربران ایرانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. من (نگارنده این مقاله) حدود ۱۵ ماه است که در این سایت بدون سرمایه فعالیت کرده‌ام و به درآمد ۱.۲ دلار رسیده‌ام. پیش از رسیدن به این درآمد نیز این سایت را به شخصی معرفی نکرده‌ام تا به صورت کامل تمام زوایا و نحوه پرداخت آن را تست کنم. بنابراین می‌توانید با خیال راحت و البته با مسئولیت خودتان در این سایت عضو شده و به فعالیت برای کسب درآمد بپردازید.

برای اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید. در این ویدیو ضمن معرفی کامل سایت و نحوه کار در آن و پاسخ به سوالات احتمالی شما، با ریزه‌کاری‌هایی برای رسیدن به درآمد مطلوب در زمان کمتر، دریافت سکه رایگان روزانه در کمترین زمان ممکن و نکات تکمیلی دیگر آشنا می‌شوید. توصیه می‌کنم حتما ویدیو را ببینید.

دانلود ویدیو آموزش درآمدزایی در کوین فارم

برخی از مزایای فعالیت در سایت کوین فارم

  • کسب درآمد دلاری با حداقل فعالیت ممکن
  • امکان فعالیت و کسب درآمد بدون سرمایه اولیه
  • افزایش درآمد به صورت مستمر با گذشت زمان
  • امکان افزایش درآمد روزانه با زیر مجموعه‌گیری
  • واریز آنی درآمد به حساب مورد نظر شما
  • امکان برداشت درآمد به صورت ارز دیجیتال
  • و …
عضویت در سایت کوین فارم ساخت حساب ارزی در payeer لینک کوتاه :
ویدیو آموزش درآمدزایی در کوین فارم
تبلیغات

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران


نام

پست‌الکترونیکی

وب سایت

نظر شما