تابلوی اعلانات سافت سرا
 • استخراج فایلهای RAR در گوشی‌های اندروید
 • تعامل با دارندگان سایت و وبلاگ
 • دسته بندی موبایل در سایت ایجاد شد
 • برداشتن محدودیت عضویت ویژه در تمام پستها
 • سایت و سرور دانلود سافت سرا در ایران قرار دارد

Math and Trigonometry Functions in Excel

کتاب بررسی توابع ریاضی و مثلثاتی در اکسل

دسته بندی: کتاب نرم افزار
کتاب بررسی توابع ریاضی و مثلثاتی در اکسل

Math and Trigonometry Functions in Excel

حجم : 1MB
زبان کتاب : فارسی |
فرمت کتاب : PDF
|
تعداد صفحات : 62
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : 1,122 |
لینک کوتاه :

توابع ریاضی در اکسل از جمله توابع عمومی محسوب می‌شوند که در تمام علوم به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توان گفت تمام کاربران اکسل به آنها نیاز خواهند داشت، از اینرو یادگیری این توابع که شامل عملیات ساده‌ای مانند چهار عمل اصلی و به توان رساندن و محاسبات پیچیده‌تری مانند لگاریتم، محاسبه توابع مثلثاتی و … است برای تمام کاربرانی که به هر نحوی و با هر نیازی از نرم افزار اکسل استفاده می‌کنند امری ضروری است.

کتاب بررسی توابع ریاضی و مثلثاتی در اکسل یک منبع جامع برای یادگیری توابع ریاضی و مثلثاتی در اکسل است که توسط آن می‌توانید با انواع توابع ریاضی، عملکرد آنها و ورودی و خروجی‌های هر یک آشنا شوید. در این کتاب برای هر تابع یک مثال تشریحی نیز آورده شده است که به واسطه آن می‌توانید درک کاملی از عملیات صورت گرفته توسط یک تابع داشته باشید.

توابعی که در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از:

ABS, ACOS, ACOSH, ACOT, ACOTH, AGGREGATE, ARABIC, ASIN, ASINH, ATAN, ATAN2, ATANH, BASE, CEILING, CEILING.MATH, CEILING.PRECISE, COMBIN, COMBINA, COS, COSH, COT, COTH, CSC, CSCH, DECIMAL, DEGREES, EVEN, EXP, FACT, FACTDOUBLE, FLOOR, FLOOR.MATH, FLOOR.PRECISE, GCD, INT, ISO.CEILING, LCM, LN, LOG, LOG10, MDETERM, MINVERSE, MMULT, MOD, MROUND, MULTINOMIAL, MUNIT, ODD, PI, POWER, PRODUCT, QUOTIENT, RADIANS, RAND, RANDBETWEEN, ROMAN, ROUND, ROUNDDOWN, ROUNDUP, SEC, SECH, SERIESSUM, SIGN, SIN, SINH, SQRT, SQRTPI

تبلیغات
 • حسابداری میم
 • آموزش ویولون ایرانی
 • آموزش آنریل انجین

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 1MB
 • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
 • پشتیبانی و رفع مشکلات نرم افزاری
  نام نرم افزار: Math and Trigonometry Functions in Excel
  پسورد فايل فشرده: softsara.ir جهت کپی کردن رمز کلیک کنید.
  سوالات خود را واضح مطرح کنید.

  مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
  برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
  در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


  نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


  پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
  در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
  در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
  در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
  بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
  اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  نظرات کاربران


  نام

  پست‌الکترونیکی

  وب سایت

  نظر شما