تابلوی اعلانات سافت سرا

Microsoft Network Monitor v3.4.2350.0 x86 x64 IA64

Microsoft Network Monitor v3.4.2350.0 x86 x64 IA64

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

تجزیه و تحلیل اطلاعات ترافیک شبکه

دسته بندی: ابزارهای شبکه
تجزیه و تحلیل اطلاعات ترافیک شبکه

Microsoft Network Monitor v3.4.2350.0 x86 x64 IA64

حجم : 21MB |حجم پس از استخراج : 21MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز) |
وب سایت سازنده : Microsoft
محصولات دیگر Microsoft
تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۶
بازدید : 755 |
لینک کوتاه :

Microsoft Network Monitor یک راهکار نرم افزاری جامع و قدرتمند برای کپچر، نسخه‌برداری و آرشیو اطلاعات ترافیک شبکه و تجزیه و تحلیل پروتکل با بهره‌گیری از مجموعه‌ای گسترده از توابع و ابزارهای پیشرفته است. این نرم افزار تمام بیت‌های اطلاعاتی را که در ارتباطات با شبکه مبادله می‌شوند ردیابی می‌کند و سناریویی کامل از گزارشات موجود در اختیار متخصصان شبکه قرار می‌دهد تا با بررسی آنها اقدام به ایمن‌سازی، عیب‌یابی و رفع خطاهای شبکه، تجزیه و تحلیل نرم‌افزارها و توسعه پروتکل‌‌های ارتباطی کنند.

Microsoft Network Monitor تمام اطلاعات موجود را به صورت طبقه‌بندی شده و با ساختاری درختی در اختیار شما قرار می‌دهد و امکان برخورداری از پارامترهای مختلف برای فیلتر اطلاعات و تفکیک داده‌های مورد نظر ا دارد. بنابراین به سادگی و سرعت تمام می‌توانید به اطلاعات مورد نظر در میان حجم انبوهی از داده‌ها دسترسی پیدا کنید. علاوه بر آن شما می‌توانید اقدام به ایجاد فیلترهای شخصی و سفارشی برای دسترسی سریع‌تر به اطلاعات نمایید. این نرم افزار از آخرین پارامترهای پروتکل برای دریافت، نمایش و تجزیه و تحلیل ترافیک پیامهای پروتکل، خطاهای رخ داده و دیگر پیامهای سیستم پشتیبانی می‌کند.

این برنامه برای اجرای صحیح و ارائه گزارشهای کامل باید با دسترسی ادمین اجرا شود.

تصویری از محیط نرم افزار

تبلیغات
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران