تابلوی اعلانات سافت سرا

QuranCode v6.19.1297.0

QuranCode v6.19.1297.0

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

تفحص و کندوکاو در آیات قرآن

تفحص و کندوکاو در آیات قرآن

QuranCode v6.19.1297.0

حجم : 85MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز) |
وب سایت سازنده : Ali Adams
تاریخ بروزرسانی : ۱ شهریور ۱۳۹۸ | تاریخ انتشار : ۵ مرداد ۱۳۹۶
بازدید : 1,279 |
لینک کوتاه :

QuranCode یک قرآن نرم افزاری جامع و کامل است که ضمن ارائه آیات قرآن و ترجمه آنها به زبانهای انگلیسی، فارسی، هلندی، آلمانی، هندی، چینی، آلبانی و ایتالیایی و …، اطلاعات دقیق و ارزشمندی را در اختیار افرادی که نیاز به تفحص و کندوکاو عددی در آیات قرآن دارند قرار می‌دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید با انتخاب یک آیه، کلمه یا حرف اطلاعاتی نظیر صفحه مربوطه در قرآن، جزء، شماره آیه، کلمه یا حرف مربوطه را در سوره جاری و یا حتی کل قرآن به دست بیاورید. علاوه بر آن می‌توانید با وارد کردن شماره جزء، سوره، آیه، کلمه و حرف در قرآن تک تک بخشها را به صورت برجسته مشاهده و مورد بررسی قرار دهید. همانطور که ذکر شد این نرم افزار به منظور کاوش در آیات قرآن و بررسی دقیق آنها ارائه شده است، بنابراین بخش جستجوی بسیار دقیق و قدرتمندی برای جستجوی حرف، کلمه یا عبارت مورد نظر به صورت تخصصی در خود جای داده است. به عنوان مثال می‌توانید تمام کلماتی که با یک یا چند حرف خاص شروع یا تمام می‌شوند را در قرآن بیابید. علاوه بر آن این نرم افزار امکان علامت‌گذاری سوره‌ها، آیات و کلمات و یا درج یادداشت‌های شخصی را در کنار آیات خاص به شما می‌دهد، بنابراین اگر در مورد برخی از آیات به نتایج خاصی رسیده‌اید می‌توانید در محیط نرم افزار آنها را ثبت کنید تا در صورت نیاز اطلاعات مربوطه را فراموش نکنید.

برخی از ویژگیهای این نرم افزار عبارتند از:

 • قرآن نرم افزاری جامع و کامل به همراه ترجمه کامل
 • ارائه ترجمه به بیش از 35 زبان از جمله انگلیسی و  فارسی
 • امکان پخش قرائت آیات با استفاده از منابع آنلاین
 • قابلیت دانلود خودکار قرائت تمام آیات در صورت نیاز
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد آیات، کلمات و حروف
 • امکان جستجو و فیلتر دقیق اطلاعات مورد نظر
 • قابلیت درج یاداشت و علامت‌گذاری آیات
 • مناسب برای تفحص و کندوکاو در قرآن
 • متن باز و کاملا رایگان
 • و …
تصویری از محیط نرم افزار

تبلیغات
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران