تابلوی اعلانات سافت سرا

Oscar's JPEG Thumb-Maker v1.0.0.1

Oscar's JPEG Thumb-Maker v1.0.0.1

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

ساخت تصاویر بند انگشتی به صورت گروهی

ساخت تصاویر بند انگشتی به صورت گروهی

Oscar's JPEG Thumb-Maker v1.0.0.1

حجم : 366KB |حجم پس از استخراج : 1MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز) |
وب سایت سازنده : MediaChance.com
تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴
بازدید : 444 |
لینک کوتاه :

نیاز به تغییر ابعاد تصاویر در کاربرانی که با تصاویر سر و کار دارند همیشه وجود دارد. به عنوان مثال بسیاری از افراد می‌خواهند عکسهای خود را همیشه بر روی فلش دیسک خود به همراه داشته باشند، با این حال لزومی نمی‌بینند این عکسها دارای کیفیت و اندازه اصلی خود که حجم بسیار بالایی دارند باشند. همچنین افراد مختلف برای ارائه نمونه کار از تصاویر و ساخت لیست تصاویر بندانگشتی نیازمند تغییر اندازه تصاویر هستند.

Oscar’s JPEG Thumb-Maker نرم افزاری ساده، مفید و کاربردی برای ساخت تصاویر بند انگشتی و تغییر ابعاد تصاویر به صورت گروهی می‌باشد.
این نرم افزار دارای محیطی گویا و کاربری بسیار ساده‌ای می‌باشد، کافیست پوشه تصاویر ورودی و خروجی خود را انتخاب کنید و تنظیماتی نظیر ابعاد و کیفیت خروجی و نیز روشها و قواعد تغییر اندازه را تعیین و بر روی دکمه START کلیک کنید تا عملیات تبدیل تصاویر انجام شود.
این نرم افزار دارای فیچرهای متعددی برای تصمیم‌گیری در مورد نحوه تغییر ابعاد تصاویر با توجه به ضریب منظری آنها است و علاوه بر آن امکان اعمال فیلترهای اصلاح رنگ و روشنایی و تصحیح حالت بلوری تصاویر را نیز دارد.

تصویری از محیط نرم افزار
oscars_jpeg_thumb_maker_shot

تبلیغات
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران