تابلوی اعلانات سافت سرا

Microsoft Visio Pro 2019 v1808.10730.20102 x86 x64

Microsoft Visio Pro 2019 v1808.10730.20102 x86 x64

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

ساخت نمودارهای گردشی و چارتهای سازمانی (مایکروسافت ویزیو 2019)

دسته بندی: آفیس
ساخت نمودارهای گردشی و چارتهای سازمانی (مایکروسافت ویزیو 2019)

Microsoft Visio Pro 2019 v1808.10730.20102 x86 x64

حجم : 3.13GB |حجم پس از استخراج : 3.30GB
نوع فعال سازی : Crack |
وب سایت سازنده : Microsoft
محصولات دیگر Microsoft
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷
بازدید : 327 |
لینک کوتاه :

Microsoft Visio نرم افزاری قدرتمند و پیشرو در زمینه ساخت نمودارهای گردشی و چارتهای سازمانی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی با قابلیت برقراری ارتباط با پایگاه‌های داده مختلف مانند اکسل است. مایکروسافت ویزیو به شما کمک می‌کند تا اطلاعات و ارتباطات پیچیده، ایده‌ها، فرآیندها و امور کاری خود نظیر شبکه‌های فناوری اطلاعات، ساختارهای سازمانی و فرایندهای کسب و کار خود را مستندسازی کنید و با ایجاد نمودارهای مدون و شهودی با استفاده از اشکال و الگوهای مدرن و آماده، تصمیم‌گیری‌های موثر و آگاهانه‌ای را اتخاذ کنید. البته نمودارهای ترسیم شده توسط Visio تنها یک طرح گرافیکی نیستند بلکه این نمودارها به صورت لحظه‌ای اطلاعات را بازخوانی و خود را با توجه به تغییرات صورت گرفته بروز می‌کنند، به این ترتیب در هر لحظه شما می‌توانید وضعیت اطلاعات را به صورت شهودی بررسی کنید.

Microsoft Visio 2019 پیشرفتهای بسیاری در زمینه نمودارهای SDL و طوفان مغزی (Brainstorming) داشته است. همچنین نمودارهای ساختاری و رفتاری UML و تبیین اطلاعات بین ورودی‌ها، مولفه‌ها و روابط بین آنها با توجه به استانداردهای روز دنیا بروز شده است. علاوه بر آن قابلیت استفاده از فایلهای اتوکد و سازگاری با نسخه‌های جدید این برنامه نیز در ویزیو 2019 بهبود یافته است.

مایکروسافت ویزیو 2019 تنها بر روی ویندوز 10 قابل نصب است.
این نسخه نهایی و کامل‌ترین ویرایش موجود است.
پیش از نصب این نسخه، نسخه‌های قبلی را به صورت کامل حذف کنید.
نسخه ارائه شده Retail است و برای فعالسازی آن نیاز به تبدیل ویرایش Retail به VL است.

تبلیغات
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران