تابلوی اعلانات سافت سرا

Incredible Chemical Reaction

Incredible Chemical Reaction

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز

واکنشهای شیمیایی در شعبده‌بازی

دسته بندی: آموزش شعبده بازی
واکنشهای شیمیایی در شعبده‌بازی

Incredible Chemical Reaction

حجم : 7MB
زبان آموزش : فارسی | نحوه آموزش : ویدیویی
زمان آموزش : 2 دقیقه | ابعاد : 854x480
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | تاریخ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۳
بازدید : 963 |
لینک کوتاه :

انجام کارهای خارق‌العاده و خارج از تصور در تمام زمانها برای بشر جالب و مهیج بوده است. بخش عظیمی از کارهای خارق‌العاده را عملیات شعبده‌بازی و تردستی تشکیل می‌دهند. در این امور همیشه یک ترفند یا فریبی در کار است که ناظرین از آن اطلاع ندارند. در کل اصول انجام شعبده بر روی نادانی بیننده (بی اطلاعی وی از یک موضوع) استوار است. از اینرو یک شعبده‌باز یا حداقل یک طراح تکنیکهای شعبده باید با علوم مختلف آشنا باشد و برای طراحی شعبده‌های جدیدتر و پیچیده علم خود را همیشه بروز نگه دارد.

علم شیمی و واکنشهای شیمیایی در شعبده‌بازی و طراحی تکنیکهای آن به خصوص شعبده‌های مرتبط با آتش و مایعات بسیار تاثیرگذارند.
به عنوان مثال شما در یک عملیات شعبده‌بازی با کشیدن پارچه‌ای بر روی یک ظرف آب و برداشتن آن، آب را به چای (همرنگ چای) تبدیل می‌کنید. بی شک بسیاری از افراد از انجام این کار حیرت‌زده می‌شوند، اما یک شیمیدان یا یک فرد آشنا به ماهیت مواد به سادگی متوجه می‌شود که شما از ماده‌ای مانند پرمنگنات استفاده کرده‌اید. کافیست یک بار دیگر این عمل را در جلوی چشمان او انجام دهید تا گلوله کوچک پرمنگنات را از لای انگشتانتان، بیرون بکشد.

توسط این ویدیو با یک واکنش جالب و ویژه شیمیایی که می‌توانید از آن در طراحی عملیات شعبده‌بازی با مایعات استفاده کنید، آشنا می‌شوید.

مشاهده ویدیوی آموزشی به صورت آنلاین

تبلیغات
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Telegram

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 7MB
نام نرم افزار: Incredible Chemical Reaction
پسورد فايل فشرده: softsara.ir
سوالات خود را در انجمن مطرح کنید.

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران