تابلوی اعلانات سافت سرا
 • تعامل با دارندگان سایت و وبلاگ
 • دسته بندی موبایل در سایت ایجاد شد
 • برداشتن محدودیت عضویت ویژه در تمام پستها
 • سایت و سرور دانلود سافت سرا در ایران قرار دارد

AutoPlay Media Studio Plug-ins

پلاگینهای اتوپلی مدیا استودیو و ستاپ فکتوری

پلاگینهای اتوپلی مدیا استودیو و ستاپ فکتوری

AutoPlay Media Studio Plug-ins

حجم : 5MB
نوع فعال سازی : رایگان (بدون نیاز)
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
|
تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۳۹۹
بازدید : 764 |
لینک کوتاه :

Autoplay Media Studio محصول شرکت IndigoRose یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ساخت Autorun و پروژه‌های مولتی‌مدیا است که حتی امکان برنامه‌نویسی و ساخت پروژه‌های نسبتا پیچیده را نیز به شما می‌دهد.

متاسفانه این نرم افزار علیرغم طرفداران زیاد خود، به کندی گسترش داده می‌شود و نسخه‌های جدیدتر آن با فواصل زمانی بسیار زیاد عرضه می‌شوند. این موضوع موجب شده است پلاگین‌های بسیاری توسط افراد مختلف برای نرم افزار Autoplay Media Studio عرضه شوند، که می‌توانند قابلیتها و امکانات این برنامه را افزایش دهند.

پلاگینهای اتوپلی مدیا استودیو

در این پست از سافت سرا پلاگینهای نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو را به همراه توضیحات کاملی از عملکرد آنها، فایل نصب آسان و نمونه پروژه‌های هر پلاگین، برای دانلود قرار داده‌ایم.

برخی از این پلاگینها بر روی برنامه ستاپ فکتوری نیز قابل نصب هستند که در توضیحات پلاگین ذکر شده است.

پلاگینهای موجود عبارتند از:

پلاگین ScreenOverlay

ScreenOverlay پلاگینی قدرتمند برای نمایش پنجره‌های سفارشی از پیغامها و تصاویر مختلف می‌باشد.
این پلاگین امکان نمایش تصاویر در قالب پنجره‌های LightBox و نیز نمایش تصاویر شفاف (مانند تصاویر PNG) را نیز دارد.

ScreenOverlay

پلاگین ScreenOverlay امکان نصب بر روی نرم افزار Setup Factory را نیز دارد.


پلاگین ProgressEx

ProgressEx یک پلاگین جالب برای نمایش نوارهای پیشروی زیبا و خاص در AMS است. البته خود نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو دارای آبجکت Progressbar برای این منظور است. اما این Progressbar دارای ساختار کریستالی بسیار زیبایی است و امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. به عنوان مثال می‌توانید از رنگ‌بندی دلخواه با قابلیت تغییر، فونت دلخواه و حتی ایکن در نوار پیشروی استفاده کنید.

پلاگین ProgressEx آبجکتیو نیست و در واقع قادر به اعمال تغییرات ویژه‌ای بر روی آبجکت پیش‌فرض Input در AMS و تبدیل آن به Progressbar می‌باشد.

ProgressEx


پلاگین Wow64

Autoplay Media Studio برنامه ای ۳۲ بیتی است و داده‌ها و مقادیری که از سیستم دریافت می‌کند نیز ۳۲ بیتی است. به عنوان مثال اگر در برنامه خود دستور کپی یک فایل را در پوشه ProgramFiles بدهید، در سیستمهای ۳۲ بیتی فایل در پوشه “Program Files” و در سیستمهای ۶۴ بیتی در پوشه “(Program Files (x86” کپی خواهد شد.

رجیستری هم مقادیر را در کلیدهای ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ذخیره می‌کند و در صورتی که بخواهید توسط AMS مقداری را در کلید “HKLM\SOFTWARE” ذخیره و یا بخوانید، برنامه این مقدار را در کلید “HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node” ذخیره یا می‌خواند. برای رفع این مشکل می‌توانید توابعی برای این منظور ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید از پلاگین قدرتمند Wow64 استفاده کنید. این پلاگین امکان خواندن و نوشتن در رجیستری ویندوز را بر مبنای کلیدهای ۳۲ و ۶۴ بیتی به شما خواهد داد و نصب آن با توجه به ظهور سیستم عاملهای ۶۴ بیتی و استفاده همه‌گیر از آنها بر روی AMS ضروری به نظر می‌رسد.

پلاگین Wow64 امکان نصب بر روی نرم افزار Setup Factory را نیز دارد.


پلاگین ListIcon

یکی از آبجکتهای پر کاربرد AMS در ساخت برنامه‌های کاربردی، آبجکت ListBox است. توسط این آبجکت می‌توانید لیست کاملی ا ز عناصر که معمولا دارای رفتارهای یکسانی هستند ایجاد کنید. به عنوان مثال از این آبجکت برای ساخت لیست نرم افزارهای موجود در یک مجموعه استفاده می‌شود.

متاسفانه این آبجکت امکانات نمایشی خاصی ندارد و تنها لیست موارد موجود را به صورت ستونی در زیر هم نمایش می‌دهد.
ListIcon پلاگینی مفید و کاربردی است که امکان گسترش این آبجکت و اضافه کردن قابلیتهای نمایشی مختلف نظیر انتخاب آیکن مورد نظر برای هر آیتم و نمایش آیتمهای موجود به صورت لیستی، بندانگشتی و به همراه جزئیات را به شما خواهد داد.

ListIcon

این پلاگین آبجکتیو نیست و در واقع قادر به اعمال تغییرات ویژه ای بر روی آبجکت پیش‌فرض ListBox در AMS می‌باشد.


پلاگین SPLAX

AMS به صورت پیش‌فرض یک تابع برای نمایش تصاویر در قالب دیالوگ (اصطلاحا Splash Screen) دارد.
برای استفاده از این تابع باید از دستور زیر استفاده کنید:

Dialog.SplashImage();

متاسفانه این تابع بسیار ابتدایی است و امکانات زیادی ندارد.
از جمله مشکلات و محدودیتهای این تابع عبارتند از:

 • نمایش فریم در اطراف تصاویر (غیر قابل تنظیم)
 • عدم نمایش صحیح تصاویر ترنسپرنت (شفاف)
 • عم پشتیبانی از تصاویر متحرک
 • محدودیت در تعریف دستورات کلیک روی تصویر

SPLAX یک پلاگین بسیار کاربردی برای نمایش تصاویر Splash به صورت پیشرفته است.
امکانات این پلاگین عبارتند از:

 • پشتیبانی از فرمتهای مختلف تصویری
 • نمایش تصاویر ۲۴ و ۳۲ بیت با پشتیبانی از کانال آلفا
 • تعریف زمان نمایش تصویر بر مبنای میلی ثانیه
 • امکان مخفی کردن تصویر توسط دستورات برنامه
 • قابلیت مخفی کردن تصویر با کلیک کاربر
 • امکان نمایش تصویر تا لحظه کلیک کاربر روی آن
 • قابلیت نمایش URL مورد نظر پس از کلیک بر روی تصویر

پلاگین TaskBarList

یکی از قابلیتهای ویندوز ۷ و ویندوزهای پس از آن، نمایش وضعیت کلی برنامه مانند درصد پیشروی عملیات نصب، نمایش پیغامهای اخطار و بروز خطا در برنامه و … بر روی آیکن برنامه در Taskbar است. به عنوان مثال اگر در حال نصب یک نرم افزار هستید، در صورتی که پنجره آن مینی‌مایز است و در حال کار دیگری می‌باشید، می‌توانید میزان پیشروی نصب را بر روی آیکن فایل Setup در نوار وظایف مشاهده کنید. این حالت در نرم افزار Autoplay Media Studio نیز وجود دارد، اما به دلایل مختلف ممکن است نتواند نیازهای شما را در برنامه ساخته شده توسط AMS بر طرف کند.

به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید به جای پیغامهای پیش‌فرض برنامه (Dialog) از پنجره‌های اختصاصی (DialogEX) استفاده کنید و یا برای نمایش درصد پیشروی از آبجکتهای Progress به صورت آزادانه بهره‌گیری کنید. TaskBarList یک پلاگین مفید و کاربردی برای مدیریت و کنترل آیکن برنامه در نوار وظایف است. با استفاده از این پلاگین می‌توانید روند عمومی برنامه را به صورت کاملا سفارشی بر روی آیکن آن در TaskBar نمایش دهید.
امکانات این پلاگین عبارتند از:

 • نمایش وضعیت برنامه در نوار وظایف
 • نمایش درصد پیشروی در نوار وظایف به صورت دلخواه
 • نمایش نوار پیشروی به رنگهای سبز، زرد و قرمز
 • امکان قرار دادن نوار پیشروی در حالت انتظار
 • قابلیت قرار دان آیکنهای کوچک مختلف در کنار آیکن اصلی برنامه
 • امکان استفاده از آیکنهای مورد نظر به صورت دلخواه

Taskbar List

پلاگین TaskBarList امکان نصب بر روی نرم افزار Setup Factory را نیز دارد.


پلاگین ExplorerBar

ExplorerBar پلاگینی قدرتمند برای ایجاد لیستهای کشویی زیبا با قابلیت نمایش تولتیپ‌های حرفه‌ای است. توسط این پلاگین می‌توانید آیتمهای مورد نظر را در لیستهای بازشو گروه‌بندی و علاوه بر زیبایی و استفاده بهینه از فضای کاری، جلوه زیبایی به آتوران یا برنامه خود بدهید. تمام ویژگی‌های پلاگین ExplorerBar توسط اکشن‌ها قابل کنترل هستند و به سادگی می‌توانید خصوصیات گروه و آیتمها را بررسی و یا تغییر دهید.

ExplorerBar


پلاگین FlashDialog

FlashDialog یک پلاگین جالب و منحصربفرد است که امکان نمایش فایلهای فلش (SWF) رو به صورت دیالوگ به شما خواهد داد. ویژگی جالب این پلاگین این است که فایلهای فلش را با پس‌زمینه شفاف بر روی دسکتاپ نمایش می‌دهد. به عبارتی اگر برای فایل فلش خود پس‌زمینه‌ای انتخاب نکرده باشید، اجزای فایل فلش به صورت شناور بر روی دسکتاپ نمایش داده خواهند شد. نکته جالب دیگر این است که امکان خروج از فایل فلش بر مبنای زمان مشخص و نیز دستور فایل فلش (fscommand) وجود دارد.

برای نمایش فایل فلش، باید اکتیوایکسهای فلش پلیر بر روی سیستم نصب شده باشند.

FlashDialog


پلاگین Ribbon

Ribbon یک آبجکت پلاگین پیشرفته برای ساخت نوارهای ریبون چند زبانه مشابه ریبون‌های نرم افزار آفیس است. این پلاگین قدرتمند امکان ایجاد انواع عناصر مانند تب، دکمه، منو، زیر منو، فیلدهای ورودی، رادیوباتن، چک‌باکس و … را دارد و با استفاده از آن می‌توانید برای برنامه‌های خود واسط گرافیکی جذاب و خیره کننده‌ای ایجاد کنید.
امکانات این پلاگین عبارتند از:

 • ساخت نوار ریبون پیشرفته مشابه نرم افزارهای آفیس مایکروسافت
 • قابلیت افزودن دکمه، لیبل، آیکن و … به زبانه‌های ریبون
 • امکان ایجاد منوهای تو در تو با ابعاد و ساختارهای مختلف
 • قابلیت استفاده از عناصر تعاملی مانند فیلد ورودی، چک‌باکس و دکمه‌های رادیویی
 • نمایش پاپ‌آپ‌های انتخاب رنگ به شکلهای گوناگون
 • قابلیت تنظیم تمام رفتارهای ریبون توسط اسکریپت
 • دارای تم‌های مختلف با قابلیت تغییر توسط کاربر
 • امکان افزودن منوی گسترده اصلی به برنامه
 • و …

Ribbon


پلاگین ShellDialogs

ShellDialogs پلاگین جالبی است که امکان نمایش پنجره‌های انتخاب رنگ و فونت را به نرم افزار AMS می‌دهد. توسط این پلاگین می‌توانید پنجره انتخاب رنگ یا فونت را در برنامه‌های خود فراخوانی کنید و از اطلاعات رنگ یا فونت در پروژه خود استفاده کنید.

در واقع اگر می‌خواهید در برنامه‌ای که در حال ساخت آن هستید، کاربران امکان انتخاب فونت و پارامترهای آن مانند ابعاد، استایل و یا رنگ عناصر موجود را داشته باشند، پلاگین ShellDialogs کار را برای شما بسیار آسان‌تر خواهد کرد.

ShellDialog


پلاگین Canvas

Canvas یک پلاگین حرفه‌ای برای ترسیم انواع اشکال گرافیکی نظیر اشکال هندسی، گرادیان‌های خطی و ردیال، خطوط و متون زاویه‌دار، تصاویر آلفا و … توسط دستورات بسیار ساده است.

پلاگین Canvas سرعت بسیار خوبی در ترسیم دارد و اگر در کار با تصاویر در نرم افزار AMS با کندی سرعت مواجه هستید، کانواس می‌توانید جایگزین مناسبی برای شما باشد. علاوه بر آن این پلاگین امکان ذخیره و بارگیری ترسیمات موجود را در قالب فرمتهای مختلف تصویری به شما می‌دهد.

Canvas


پلاگین GIF

یکی از بزرگترین ضعفهای نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو، عدم امکان نمایش تصاویر GIF است. متاسفانه این قابلیت که حتی در نرم افزارهای بسیار ساده ساخت پروژه‌های مولتی مدیا نیز وجود دارد، به دلایل نامعلومی در این برنامه وجود ندارد و عملا امکان استفاده از تصاویر GIF را در پروژه ها به شما نمی‌دهد.

پلاگین GIF این کاستی بزرگ در AMS را به سادگی مرتفع کرده و این امکان را به شما می‌دهد تا تصاویر GIF را در قالب یک آبجکت پلاگین در پروژه‌های خود نمایش دهید.

GIF


پلاگین CMU

CMU (مخفف CPU/Memory Usage) پلاگینی کاربردی برای میزان مصرف CPU و رم یک پروسه مشخص بر مبنای هندل یا آیدی تخصیص یافته به پروسه است. این پلاگین قابلیت نمایش میزان کل مصرف CPU را نیز دارد.

CMU


پلاگین Color Button

Color Button یک پلاگین کاربردی برای افزودن قابلیت انتخاب رنگ به پروژه‌های نرم افزار اتوپلی به صورت دکمه‌های بازشو است. در واقع اگر می‌خواهید در برنامه‌ای که در حال ساخت آن هستید، کاربران امکان انتخاب رنگ عناصر موجود مانند رنگ پس‌زمینه، رنگ متن و دیگر عناصری که امکان تغییر رنگ را دارند داشته باشند، پلاگین Color Button کار را برای شما بسیار آسان‌تر خواهد کرد.

Color Button


پلاگین WinApi

ویندوز دارای APIها و توابعی هست که می‌توان در زبانهای برنامه‌نویسی مختلف اقدام به فراخوانی آنها و انجام دستورات مختلف نمود. نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو نیز دارای قابلیتی برای فراخوانی DLL است که می توانید با کمک آن از برخی توابع ویندوز در برنامه خود استفاده کنید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید زبان صفحه کلید را تغییر دهید، اتوپلی قابلیت خاصی برای این منظور در اختیارتان نمی‌گذارد. اما به سادگی و با فراخوانی DLL مربوطه می توانید در برنامه Autoplay Media Studio نیز این کار را انجام دهید.

WinApi یک پلاگین کاربردی است که برخی از توابع پر کاربرد ویندوز را در قالب یک اکشن پلاگین برای اتوپلی مدیا استودیو در اختیار شما قرار می دهد. توسط این پلاگین می توانید عملیاتی مانند چشمک زدن پنجره‌ها، تغییر آیکن یا عنوان، فعال یا غیر فعال کردن پنجره‌ها، تغییر پس‌زمینه، شفاف کردن پنجره، ساخت پنجره‌های والد و فرزند، تغییر اندازه و مکان پنجره‌ها، ساخت پنجره‌های پاپ‌آپ، ساخت آبجکتهای جدید، ترسیم اشکال، انتخاب عناصر، نمایش پنجره انتخاب رنگ و فونت، پخش صدا، تبدیل کد رنگها، تبدیل تصاویر و ده‌ها عملیات مشابه را به سادگی و بدون نیاز به درگیر شدن با توابع ویندوز انجام دهید.


پلاگین Cursor

Cursor پلاگینی برای تغییر کرسر ماوس در حالتهای مختلف مانند Size ،Link ،Normal و … است. البته اتوپلی قابلیت تغییر کرسر هنگام قرارگیری ماوس بر روی آبجکتهای مختلف را دارد. اما این پلاگین کرسر ماوس را به صورت عمومی و با استفاده از اکشن‌ها در هر شرایطی می‌تواند تغییر دهد. به عنوان مثال می‌توانید کرسر پیش‌فرض ماوس را هنگام ورود به برنامه تغییر دهید.

لازم به ذکر است پلاگین Cursor عمل تغییر کرسر را به صورت کامل بر روی ویندوز اعمال می‌کند. یعنی با خروج از برنامه نیز هنوز کرسر انتخابی جایگزین کرسر پیش‌فرض در وضعیت مربوطه خواهد شد. البته این پلاگین امکان بازیابی کرسر پیش‌فرض (کرسر قبلی) را نیز دارد. بنابراین اگر می‌خواهید تغییرات کرسر به صورت دائمی بر روی ویندوز اعمال نشود، باید پیش از خروج کامل از برنامه و در یا شرایط مورد نیاز اقدام به بازیابی کرسر پیش فرض کنید.


پلاگین DragAndDrop

یکی از ضعفهای اتوپلی مدیا استودیو عدم پشتیبانی از Drag And Drop است. به این معنی که اگر نیاز است کاربر فایلی را انتخاب کند، علاوه بر ابزارهای انتخاب موجود بتواند با کشیدن و رها کردن فایلهای مورد نظر بر روی پنجره برنامه، آنها را به برنامه معرفی کند.

پلاگین DragAndDrop این مشکل را به خوبی برطرف کرده و این امکان را به شما می‌دهد تا قابلیت کشیدن و رها کردن را به برنامه‌های کاربردی خود اضافه کنید. این قابلیت برای برنامه‌هایی که نیاز به انتخاب تعداد زیادی فایل توسط کاربر برای انجام عملیات مختلف نظیر تغییر نام فایلها، تغییر فرمت تصاویر، استخراج فایلهای فشرده و … دارند بسیار مناسب است. بنابراین اگر چنین پروژه‌ها یا موارد مشابهی در دست دارید، این پلاگین مفید و کاربردی را فراموش نکنید.


پلاگین Group

Group یک پلاگین کاربردی برای ساخت و مدیریت گروه از آبجکتها در نرم افزار مدیا پلیر استودیو است. متاسفانه نرم افزار اتوپلی امکانات زیادی برای کار با گروه‌ها ندارد و فقط امکان ادغام آبجکتها در داخل گروه‌ها در محیط نرم افزار را به شما می‌دهد.

پلاگین Group با استفاده از اکشن‌های کاربردی خود این امکان را به شما می‌دهد تا به سادگی گروه‌های مختلفی از آبجکتهای مورد نظر ایجاد و عملیاتی مانند نمایش، مخفی‌سازی، فعال یا غیرفعال کردن، تغییر اندازه، تغییر مکان و … را به آبجکتهای گروه اعمال کنید.

این پلاگین از برخی آبجکتها به خوبی پشتیبانی نمی‌کند، با این حال در بسیاری از موارد می تواند کار راه‌انداز باشد.

Group


پلاگین IExplorer

IExplorer پلاگینی مفید و کاربری برای نمایش صفحات وب و آدرسهای اینترنتی در پروژه‌های Autoplay Media Studio است. البته نرم افزار Autoplay Media Studio به صورت پیش‌فرض آبجکتی با نام Web برای این منظور دارد، اما متاسفانه این آبجکت از نسخه‌های بسیار قدیمی اکتیو‌ایکس‌های IE استفاده می‌کند و توانایی مطلوبی برای نمایش بهینه صفحات وب ندارد. علاوه بر آن توابع زیادی برای کنترل نحوه نمایش و بازخوردهای کاربران به شما نمی‌دهد.

پلاگین IExplorer ضمن نمایش صفحات وب با تکنولوژی مدرن‌تر، قابلیتهای نظیر افزودن صفحات به علاقه‌مندی‌ها، کپی محتوای صفحات، دانلود فایل، نمایش پاپ‌آپ، اجرای اسکریپت‌های جاوا، جستجو در صفحات، نمایش منوهای سفارشی، اسکرول صفحات، نمایش پیامهای مختلف، بزرگ‌نمایی صفحات و … را نیز در خود جای داده است و این امکان را به شما می‌دهد تا یک مرورگر اینترنتی نسبتا پیشرفته در توسط نرم افزار اتوپلی مدیا استودیو ایجاد کنید.

IExplorer


پلاگین KeyLock

KeyLock پلاگینی کاربردی برای غیر فعال کردن کلیدهای مورد نظر از صفحه کلید در پروژه‌های اتوپلی مدیا استودیو است. توسط این پلاگین می‌توانید به سادگی کلیدهای AltKey, AltEsc, AltF4, PrtScr و یا هر کلید ساده یا ترکیبی دیگری را در کیبورد به صورت کامل غیر فعال و اصطلاحا قفل کنید. همچنین شما می‌توانید یک یا تمام کلیدهای قفل شده را مجددا فعال کنید و یا قفل بودن کلیدهای مربوطه را کنترل کنید.

پلاگین KeyLock قفل کلیدهای کیبورد را بر روی ویندوز و تمام برنامه‌های کاربردی اعمال می‌کند. با این حال با خروج از برنامه همه تغییرات به حالت عادی باز خواهند گشت. از این پلاگین می‌توانید برای ساخت برنامه‌های امنیتی قفل کیبورد کمک بگیرید.

نرم افزارهای مرتبط

آموزش‌های فرادرس

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 5MB
 • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
 • نام نرم افزار: AutoPlay Media Studio Plug-ins
  پسورد فايل فشرده: softsara.ir جهت کپی کردن رمز کلیک کنید.
  سوالات خود را واضح مطرح کنید.

  مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
  برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
  در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


  نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


  پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
  در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
  در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
  در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
  بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
  اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  نظرات کاربران


  نام

  پست‌الکترونیکی

  وب سایت

  نظر شما