تابلوی اعلانات سافت سرا
 • استخراج فایلهای RAR در گوشی‌های اندروید
 • تعامل با دارندگان سایت و وبلاگ
 • دسته بندی موبایل در سایت ایجاد شد
 • برداشتن محدودیت عضویت ویژه در تمام پستها
 • سایت و سرور دانلود سافت سرا در ایران قرار دارد

Learn English in 91 Days

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز

دسته بندی: آموزش زبان
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز

Learn English in 91 Days

حجم : 7.6GB
زبان آموزش : فارسی |
نحوه آموزش : ویدیویی
زمان آموزش : 53 ساعت و 35 دقیقه (فقط نسخه تصویری) | ابعاد : 1280x720
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ شهریور ۱۴۰۱
|
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۴۰۱
بازدید : 1,163 |
لینک کوتاه :

سآموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز مجموعه‌ای آموزشی شنیداری برای یادگیری سریع و آسان مکالمه زبان انگلیسی مبتنی بر روش پیمزلر است. روش پیمزلر (یا سیستم آموزش زبان پیمزلر) روشی شنیداری برای آموزش زبانهای خارجی است که پل پیمزلر آن را ابداع کرد.
این شیوه تماما بر روی مهارت‌های شنیداری (Listening) و گفتاری (Speaking) تمرکز دارد. به این ترتیب که زبان‌آموز حتی ممکن است قادر به خواندن و نوشتن حتی یک حرف از زبان انگلیسی نباشد، اما به راحتی اقدام به مکالمه و برقراری ارتباط زبانی با دیگران کند. درست شبیه یک فرد انگلیسی زبان که سواد خواندن و نوشتن ندارد.

آموزش زبان انگلیسی به روش شنیداری

آموزش زبان انگلیسی به روش شنیداری یکی از محبوب‌ترین روشها برای آموزش زبان انگلیسی در ایران است که به تقویت مکالمه و گفتگو کمک شایانی می‌کند. مرتضی.ن پدر تندخوانی ایران نیز معتقد بود، آموزش زبان انگلیسی در ابتدای کار باید بدون نوشتن و یا استفاده از کتاب و به صورت یادگیری طبیعی باشد، وگرنه مهارت چندانی برای فرد حاصل نخواهد شد. بر خلاف تصور بسیاری از افراد هدف این مجموعه آموزشی، آموزش لغات نیست بلکه آموزش و تقویت شنیدار و گفتار و نیز آموزش جملات و لغات انگلیسی به صورت هم‌زمان است. حتی افرادی که در زبان انگلیسی در سطح متوسط به بالا هستند نیز می‌توانند استفاده مناسبی از این مجموعه آموزش زبان انگلیسی ببرند.

روش کار این مجموعه این است که زبان‌آموز هر روز یک درس از این مجموعه را (در منزل یا بیرون از منزل) می‌شنود و طبق اعلام گوینده تکرار می‌کند. از آنجایی که این مجموعه کاملا در قالب ویدیو و صوت عرضه شده است می‌توانید آن را بر روی کامپیوتر، تی وی، گوشی‌های موبایل و دیگر پخش‌کننده‌های صوتی و تصویری انتقال دهید و در زمان پیاده‌روی، رانندگی و حتی استراحت به آن گوش داده و مکالمه خود به زبان انگلیسی و به موازات آن معنی و تلفظ لغات را تقویت کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط دکتر مرتضی.ن

دکتر مرتضی.ن تحصیلات خود در دانشگاه آمریکایی بیروت به پایان رساند و در سال ۱۳۴۵ به تدریس زبان انگلیسی در مراکز آموزش زبان در ایران پرداخت. او سالها پس از تجربه و تدریس در آموزشگاه کانون زبان ایران با الگوبرداری از روش پیمزلر، یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین مجموعه‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی را ارائه نمود که در حال حاضر پس از گذشت سالها هنوز هم به دلیل تاثیر بالای آموزشی طرفداران بسیاری دارد.

تشریح روش آموزش و یادگیری در این مجموعه توسط دکتر مرتضی.ن

توصیه اول

اگر به اصطلاح از صفر صفر شروع کردید، در عرض چند دقیقه، می‌تونید نه تنها خوب اینو بفهمید، بلکه در یک موقعیت مشابه اون‌رو خیلی راحت و سلیس و روان در عمل اجرا کنید.
اگر هم انگلیسی بلدید ولی در مکالمه اشکال دارید (مسلما در درکش مشکلی ندارید)، ولی خواهید تونست با تلفظ عالی در یک موقعیت مشابه، اون را خیلی راحت و سلیس و روان در عمل اجرا کنید. اگر مکالمات انگلیسی را متوجه می‌شید و به خوبی می‌تونید صحبت کنید، اما در تلفظ اشکال دارید، با این درس‌ها می‌تونید با تلفظ صحیح و عالی حرف بزنید.

توصیه دوم

برای محک یادگیری فقط با درس اول قضاوت نکنید. حداقل هفت یا هشت درس را طبق دستورالعمل انجام بدید. هر روز، روزی یک درس فقط، بعد تصمیم بگیرید. وقت‌تون را زیاد نمی‌گیره. هر درس حدود سی دقیقه است. ده تا درس هم که انجام بدهید، میشه حدود پنج ساعت در ده روز.

توصیه سوم

تعداد زیادی از افرادی که سال‌ها به کلاس‌های متعدد زبان انگلیسی رفته بودند، حتی تا سطوح عالی و لیسانس‌های زبان انگلیسی که از هر نظر مثلا گرامر، لغت، خواندن و نوشتن در سطح خیلی بالایی بودند و به اصطلاح خودشان دیکشنری متحرک بودند و از نظر گرامری فول بودند و خیلی‌ها هم که سال‌ها در آمریکا یا انگلیس بودند، این دوره را گذرانده‌اند (منظور دوره پیمزلر که او هم از همین متد استفاده کرده است) و همه از همین درس یک شروع کردند و آخر دوره، اکثریت قریب به اتفاق رضایت داشتند و به گفته خودشون طلسم مکالمه را شکستند. (این دوره را جدی بگیرید)

توصیه چهارم

فهمیدن یک مطلب یا درس، دلیل توانایی گفتن یا به‌کار بردنش در عمل نیست.
دقیق به تلفظ‌ها گوش بدید و حتما با صدای بلند از گوینده (مثل طوطی) تقلید کنید.
خجالت هم نکشید. درست حرف زدن خجالت ندارد. غیر از زمانی که گفته می‌شه گوش کنید، گوینده هرچه گفت باید بعدش بلافاصله با صدای بلند تکرار کنید و وقتی هم که یک چیزی ازتون سوال میشه یا خواسته می‌شه که به انگلیسی بگید، باید قبل از گفتن گوینده، با صدای بلند پاسخ بدید و بعد از گفتن گوینده باز هم پاسخ را تکرار کنید.

توصیه پنجم

اگر لازم شد می‌تونید درس رو از ابتدا گوش کنید و تمام مراحل رو مجددا انجام بدید.
در طول دوره باید هر درس رو آنقدر تکرار کنید تا کاملا یاد حداقل نود درصد براتون روان و سریع بشه. نه اینه فقط بفهمید و بلد بشید، بلکه سلیس و روان و سریع انجام بدید.
در هر سطحی که هستید روزی فقط یک درس رو هر چند بار که لازم هست، مشاهده کنید.
اما یک درس در روز بیشتر نشود. همیشه فقط یک درس در روز.
ضمنا مجددا تاکید میشه که تا درس تموم نشده، به عقب باز نگردید.

آموزش زبان انگلیسی در 91 روز

آموزش مکالمه به روش شنیداری

مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی مرتضی.ن در دو نسخه و در قالب صوت (در کاست) عرضه شده است. در واقع این مجموعه آموزشی به صورت رسمی فقط به صورت صوتی عرضه شده است. نسخه اول و دوم این سری آموزشی به لحاظ عملکرد مشابه یکدیگرند، هر چند لزوما محتوای تکراری و کاملا مشابه ندارند. در واقع نسخه ۲ به دلیل کیفیت پایین صدا در نسخه ۱ مجددا ضبط شده است. با این حال گوش دادن به هر دو نسخه (پس از اتمام یکی از آنها) می‌تواند به نوعی دوره آموخته‌ها و تقویت مهارتهای شما در مکالمه زبان انگلیسی باشد. البته برای شروع بهتر است از همان نسخه ۲ استفاده کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت تصویری

در این سری آموزشی علاوه بر نسخه صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی، نسخه تصویری آن نیز تهیه شده است که می‌توانید علاوه بر تلفظ کلمات و جملات، متن آن را نیز مشاهده کنید و به این ترتیب مهارتهای نگارشی خود را نیز افزایش دهید. البته فقط نسخه ۲ دارای ویرایش تصویری است و در کل این مجموعه متمرکز بر نسخه ۲ است و نسخه ۱ تنها به صورت صوتی و تکمیلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این مجموعه حاوی محتوای زیر است:

آموزش تصویری مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز (۵۳ ساعت)
آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز (۵۳ ساعت)
متن انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز (هر درس به صورت مجزا با فرمت HTML)
متن انگلیسی و ترجمه فارسی مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز در یک فایل PDF
آموزش صوتی مکالمه زبان انگلیسی نسخه اول (۴۲ ساعت)
به همراه داستانهای صوتی برای افزایش مهارت در مکالمه شامل:
آلیس در سرزمین عجایب، داستان سرخپوسهای آمریکایی، فرانکشتاین، مادام وایت مار، مرگ ایوان ایلیچ، باد در بید و حکمت پدر براون

آموزش مکالمه زبان انگلیسی نسخه ۳ و ۴

نسخه‌های دیگری از این سری آموزشی توسط شرکتهای مختلف عرضه شده‌اند که در واقع همان آموزش هستند و فقط صدای گوینده بخش فارسی تغییر کرده است. در واقع شرکتهای مختلف برای تبدیل مجموعه آموزش زبان دکتر مرتضی.ن به نسخه مخصوص خود و ایجاد حق تالیف برای آن، این کار را کرده‌اند و به لحاظ محتوا و حتی صدای گوینده انگلیسی هیچ تفاوتی با نسخه‌های اصلی ندارند. در واقع این مجموعه آموزشی تنها در ۲ نسخه تهیه شده که کامل ترین و بهترین نسخه همان ویرایش دوم است.

راهکارهایی برای یادگیری بهتر

راهکار اول

کلمات و جملات را با صدای بلند و دقیقا با تلفظ و لهجه گوینده تکرار کنید.

راهکار دوم

تمرکز خود را عمدتا بر روی شنیدن بگذارید.
اخیرا ثابت شده است که بهترین و موثرترین راه برای یادگیری زبان از طریق گوش است. بنابراین به هیچ وجه اقدام به نوشتن کلمات و جملات بر روی کاغذ برای افزایش مهارتهای شنیداری خود نکنید. این مجموعه برای افزایش مهارت در مکالمه زبان انگلیسی عرضه شده است. برای افزایش مهارتهای خواندن و نوشتن برنامه‌ها و راهکارهای مناسب‌تری است.

راهکار سوم

هر روز تنها یک درس را ببینید و گوش دهید. البته اگر احساس می‌کنید یک درس را خوب یاد نگرفته‌اید می‌توانید همان درس را مجددا تکرار کنید. اما به هیچ عنوان تا یک درس را به صورت کامل یاد نگرفتید به درسهای بعد نروید. این کار می‌تواند سبب اختلال در انتقال مطالب و کاهش اعتماد به نفس شما شود.

راهکار چهارم

سعی کنید تجسم کنید که با شخص دیگری در شرایط مشابه مکالمه می‌کنید تا جملات و زمان مناسب استفاده از آنها بهتر ملکه ذهن‌تان شود.

راهکار پنجم

نیاز به حفظ معنی کلماتی که در طول درس با آنها آشنا می‌شوید به صورت جداگانه نیست. این کلمات دائما در طول آموزش تکرار و به خودی خود معنی آن را حفظ خواهید کرد.

راهکار ششم

ممکن است برخی از بخشهای درس را متوجه نشوید. نیاز به عقب زدن ویدیو، جستجو در اینترنت و پرسش از دیگران نیست. این یکی از تکنیکهای آموزش است و در درسهای بعد مشکلات یادگیری شما به مرور رفع خواهند شد.

راهکار هفتم

اگر دوستان یا آشنایانی دارید که انگلیسی خوب صحبت می‌کنند و یا مانند شما در حال یادگیری مکالمه هستند، حتما با آنها صحبت کنید. این کار می‌تواند قدرت یادگیری شما را چندین برابر افزایش دهد.

راهکار هشتم

در سیستم آموزشی اصطلاحی تحت عنوان فلات یادگیری (Learning Plateau) وجود دارد. در این حالت دانش‌آموز با وجود تمام تلاش‌های خود در یادگیری و انجام تمرین، پیشرفت قابل توجهی ندارد و یا خودش احساس می‌کند در یک سطح خاص متوقف شده است. این امر می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و لزوما هم ممکن است شما وارد این فاز نشده باشید. با این حال اگر دچار این مشکل شده اید بدانید که امری طبیعی است و به زودی با ادامه دروس از این دوره گذار خواهید کرد.

نسخه تصویری مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۹۱ روز به صورت رایگان در کانال یوتیوب EFU در دسترس شما قرار گرفته است. با این حال اگر مایل به دانلود مستقیم این مجموعه تصویری به همراه ویرایش صوتی (نسخه یک و دو)، متن انگلیسی و فارسی درس و داستانهای صوتی موجود هستید، می توانید اقدام به خرید آن از فروشگاه اینترنتی سافت سرا کنید.

تصاویری از محتویات مجموعه آموزشی
آموزش تصویری زبان انگلیسی آموزش مکالمه زبان انگلیسی آموزش مکالمه زبان انگلیسی
مشاهده درس اول مجموعه آموزشی
برچسب‌ها
تبلیغات
 • پلی استیشن 5
 • پلاگینهای کمتازیا
 • خودآموز نواختن سه تار

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 7.6GB
 • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
 • پشتیبانی و رفع مشکلات نرم افزاری
  نام نرم افزار: Learn English in 91 Days
  پسورد فايل فشرده: softsara.ir جهت کپی کردن رمز کلیک کنید.
  سوالات خود را واضح مطرح کنید.

  مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
  برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
  در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


  نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


  پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
  در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
  در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
  در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
  بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
  اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  نظرات کاربران


  نام

  پست‌الکترونیکی

  وب سایت

  نظر شما