تابلوی اعلانات سافت سرا
 • تعامل با دارندگان سایت و وبلاگ
 • دسته بندی موبایل در سایت ایجاد شد
 • برداشتن محدودیت عضویت ویژه در تمام پستها
 • سایت و سرور دانلود سافت سرا در ایران قرار دارد

Siemens Tecnomatix Plant Simulation v16.0.5 x64

ایجاد مدلهای دیجیتال سیستمهای لجستیکی

ایجاد مدلهای دیجیتال سیستمهای لجستیکی

Siemens Tecnomatix Plant Simulation v16.0.5 x64

حجم : 1.65GB
نوع فعال سازی : Crack |
وب سایت سازنده : Siemens
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
|
تاریخ انتشار : ۹ اسفند ۱۳۹۵
بازدید : 1,074 |
لینک کوتاه :

یکی از فاکتورهای مهم و راهبردی برای جهانی شدن و موفقیت در برابر رقیبان سرسخت به خصوص در زمان افزایش فشار و هزینه‌های تولید، آمایش تجاری (لجستیک) است که در هر صنعت و تجارتی در ابعاد گسترده مورد توجه قرار دارد. یعنی برای باقی‌ماندن در این چرخه، مدیران باید توسط برنامه‌های کارآمد اقدام به حفظ سرمایه در کنار پیشرفت کار نمایند. زیرا برنامه‌ریزی‌های نامناسب، بهینه‌سازی محلی کالا به جای بهینه‌سازی آنها برای نیازهای جهانی، تخصیص منبع ناکارآمد و دیگر ضعفهای مدیریتی می‌توانند به از دست دادن سرمایه و رتبه در بازار بیانجامد.

تحویل کالا در زمان مقتضی و به صورت مستمر، انجام برنامه‌ریزی‌های لازم برای ساخت خطوط تولید جدید، مدیریت شبکه‌های تولید جهانی و … نیاز به معیارهای دقیق تصمیم‌گیری برای کمک به مدیریت ارزیابی و مقایسه روشهای جایگزین مانند کانبان (Kanban) به منظور یکپارچه‌سازی اطلاعات، استفاده از سیستمهای پیشرفته حمل و نقل، انبارداری و جابه‌جایی کالا دارد.

کانبان چیست؟

کانبان سفارش کاری است که همراه مواد حرکت می‌کند. هر کارت یا کانبان معرف قطعه و یا مجموعه‌ای نیم مونتاژی است که نشان می‌دهد که هر کدام از کجا آمده و به کجا می‌روند و همانند یک سیستم اطلاعاتی همه فرایندها را به هم مرتبط می‌کند. به عبارت دیگر کل جریان ارزش را به طور هماهنگ به تقاضای مشتری پیوند می‌دهد.

در این سیستم فرآیندهای تولیدی تا زمانی کار می‌کنند که به کالای مربوطه نیاز باشد (عرضه و تقاضا) و به عبارتی شروع سیستم برداشت از زمانی شروع می‌شود که مشتری اعلام نیاز کند. کانبان یکی از روشهای مدیریت پروژه است که توسط دیوید اندرسون تهیه شده و هدف آن حذف هرج‌ و مرج‌های درون پروژه با تمرکز بر اولویت‌ها است.

اما این روش هدف دیگری را نیز دنبال می‌کند. این هدف عبارت است از پیدا کردن راه‌حل برای مشکلات مرتبط با گردش کار و فرآیندهای سازمانی که بعد از اتمام یک فعالیت منجر به شروع فعالیت دیگر می‌شود. این سیستم برای کنترل چرخه تامین کالا و اجرای آن مانند دیگر سیستمهای افزایش بازده و تولید می‌تواند مفید باشد.

نرم افزار Siemens Tecnomatix Plant Simulation

Siemens Tecnomatix Plant Simulation نرم افزاری قدرتمند برای شبیه‌سازی رویدادهای گسسته و ایجاد مدلهای دیجیتال سیستمهای لجستیکی ترابری مانند تولیدی‌ها و آزمایش آن با اعمال تمام شرایط و عملکردهایی که قرار است در آینده پیاده‌سازی شوند می‌باشد. به این ترتیب مدیران و ناظران از کاربردی بودن پروژه و عملکردش پیش از پیاده‌سازی سیستم اطمینان پیدا خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز اقدام به بهینه‌سازی عملکرد آن خواهند نمود.

تجزیه و تحلیل گسترده اطلاعات

نرم افزار Siemens Tecnomatix Plant Simulation ابزارهای قدرتمندی برای تجزیه و تحلیل گسترده اطلاعات مانند مدیریت بحران، ارزیابی سناریوهای تولید و ارائه گزارشهای جامع آماری و رسم نمودارهای گویا از نتایج مربوطه برای تصمیم‌گیری دقیق و قابل اعتماد در مراحل اولیه برنامه‌ریزی تولید فراهم می‌کند. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد تا سیستمهای تولید و فرآیندهای مربوطه را شبیه‌سازی کنید.

برخی از ویژگیهای نرم افزار Siemens Tecnomatix Plant Simulation عبارتند از:

 • ایجاد مدلهای دیجیتال سیستمهای لجستیکی
 • ساخت مدل شی‌گرا با رعایت سلسله مراتب و ارث
 • شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل دقیق میزان مصرف انرژی
 • بهینه‌سازی سیستم با استفاده از الگوریتم ژنتیک پیشرفته
 • شبیه‌سازی و نقشه‌برداری جریان ارزش برای کاهش تلفات
 • ارتقا سیستم برای کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری
 • بهینه‌سازی مصرف منابع و استفاده مجدد از آنها
 • دارای معماری باز با پشتیبانی از رابط‌های متعدد
 • تجزیه و تحلیل خودکار نتایج شبیه‌سازی
 • صرفه‌جویی در سرمایه‌گذاری اولیه تولید
 • ساخت گزارشهای جامع با فرمت HTML
 • برخورداری از کتابخانه قدرتمند از اشیا
 • و …
تصویری از محیط نرم افزار
دانلود نرم افزار Siemens Tecnomatix Plant Simulation
آموزش‌های فرادرس

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران


نام

پست‌الکترونیکی

وب سایت

نظر شما