تابلوی اعلانات سافت سرا
 • استخراج فایلهای RAR در گوشی‌های اندروید
 • تعامل با دارندگان سایت و وبلاگ
 • دسته بندی موبایل در سایت ایجاد شد
 • برداشتن محدودیت عضویت ویژه در تمام پستها
 • سایت و سرور دانلود سافت سرا در ایران قرار دارد

تبلیغات | کسب درآمد دلاری

اگر به دنبال درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه و با کمترین میزان فعالیت در روز یعنی روزی یک دقیقه هستید، به ما بپیوندید. شما با فعالیت در این سایت در کمترین زمان ممکن به درآمد روزانه یک دلار در روز می‌رسید و روز به روز هم درآمدتان بیشتر می‌شود. به هیچ سرمایه‌ای هم نیاز نیست. پس با خیال راحت فعالیت‌تان را شروع کنید.

تبلیغ سایت کوین فارم

همین حالا شروع کنید

VMware ThinApp Enterprise v23.12.35584.0 | v5.2.10.18278582

ساخت نسخه‌های پرتابل از برنامه‌های کاربردی

ساخت نسخه‌های پرتابل از برنامه‌های کاربردی

VMware ThinApp Enterprise v23.12.35584.0 | v5.2.10.18278582

حجم : 16MB
نوع فعال سازی : Keygen |
وب سایت سازنده : VMWare Inc
تاریخ بروزرسانی : ۸ بهمن ۱۴۰۲
|
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۹
بازدید : 500 |
لینک کوتاه :

نرم افزارهای پرتابل یا قابل حمل به ویرایشهای خاصی از برنامه‌های کاربردی می‌گویند که بدون نیاز به نصب قابل اجرا هستند و معمولا پس از خروج از برنامه، ردپایی بر روی سیستم عامل باقی نمی‌گذارند. برنامه‌های پرتابل به دلیل راه‌اندازی سریع، عدم نیاز به نصب و نیز اینکه می‌توانید آنها را بر روی فلش دیسک کپی و همیشه در دسترس داشته باشید طرفداران بسیاری دارند.

نرم افزار VMWare ThinApp

VMWare ThinApp نرم افزاری قدرتمند و در عین حال ساده و کارآمد جهت ساخت نسخه‌های پرتابل از برنامه‌های کاربردی مختلف با چند کلیک ساده است.

مانیتور فرآیند نصب برنامه‌ها

نرم افزار VMWare ThinApp دارای موتور اسکن قدرتمندی است که امکان مانیتور فرآیند نصب برنامه‌ها و اسکن فایلهای سیستم و رجیستری ویندوز را قبل و بعد از نصب برنامه‌های مورد نظر و شناسایی فایلها و تغییراتی که بر روی سیستم ایجاد می‌کنند را به شما می‌دهد. به این ترتیب هر فایل یا مقدار رجیستری که برای اجرای صحیح برنامه مورد نظر نیاز باشد توسط برنامه شناسایی شده و امکان ساخت نسخه پرتابل از آن را بدون نیاز به تخصص در این زمینه و با کمترین میزان خطا به شما می‌دهد.

البته به صورت تجربی و با چند بار استفاده از نرم افزار می‌توانید دریابید برخی از فایلهای غیر مرتبط در ویندوز نیز ممکن است به عنوان فایلهای وابسته شناسایی شوند که می‌توانید آنها را حذف کنید. دلیل این مشکل انجام فعالیتهای هم‌زمان برنامه‌های دیگر در طول نصب برنامه مربوطه (که قصد ساخت نسخه پرتابل از آن را دارید) است که پس از مرور لیست فایلها به سادگی می‌توانید آنها را شناسایی و حذف کنید.

محیط ساده، گویا و ویزاردگونه

نرم افزار VMWare ThinApp یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه ساخت نرم افزارهای پرتابل است و علیرغم برخورداری از الگوریتمهای پیشرفته خود، دارای محیطی ساده و ویزارد گونه است که به شما کمک می‌کند در چند مرحله ساده، نسخه پرتابل از برنامه‌های کاربردی خود بسازید.

کافیست در هر مرحله درخواستهای برنامه را که محدود به انجام یک یا دو کار ساده مانند انتخاب فایل و تنظیم حالتهای مورد نظر است انجام دهید تا به سادگی وارد فاز نهایی برنامه برای گرفتن خروجی و دریافت ویرایش پرتابل از برنامه مورد نظر شوید.

استفاده از شیوه مجازی‌سازی

برنامه VMWare ThinApp و ابزار مکمل Streamline از مجازی‌سازی برای ساخت نسخه‌های پرتابل برنامه‌ها استفاده می‌کنند. به این ترتیب با جداسازی برنامه‌ها از سیستم عامل زیرین خود، امکان استقرار برنامه‌ها بر روی ویندوز را بدون نیاز به نصب آنها میسر می‌کنند. مزیت این شیوه این است که برنامه‌های پرتابل ساخته شده توسط ماشینهای مجازی مستقل از سیستم اجرا می‌شوند. بنابراین وابستگی به پلتفرم اجرایی ندارند و علاوه بر آن بر روی اکثر نسخه‌های ویندوز به خوبی قابل اجرا هستند.

کاربردهای خاص برای کاربران پیشرفته

نرم افزار ThinApp به دلیل بهره‌مندی از شیوه مجازی‌سازی که در واقع تخصص شرکت VMware است، تنها برای ساخت برنامه‌های پرتابل مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، بلکه راهکارهایی برای انتقال برنامه‌های نصب شده بر روی سیستم که به فایل نصب اصلی آن دسترسی نداریم به سیستمهای دیگر و یا نسخه‌های جدیدتر ویندوز و نیز تلفیق چند برنامه کاربردی و داده‌های پیکربندی آنها برای استفاده کاربران بر روی سرور در یک فضای محافظت شده با ساختار جعبه شنی ارائه می‌کند.

رفع محدودیتهای نرم افزارهای کاربردی

نرم افزار VMWare ThinApp این امکان را به شما می‌دهد تا نرم افزارهای قدیمی خود را که فایلهای راه انداز آنها با نسخه‌های جدید ویندوز سازگاری ندارند، به سرعت و بدون نیاز به رمزنگاری مجدد به ویندوز ۷ یا ویندوز ۱۰ منتقل کنید. در واقع جداسازی برنامه‌ها از سیستم عامل اصلی در قالب یک فایل اجرایی منفرد، علاوه بر استقرار و راه‌اندازی سریع آن می‌تواند ناسازگاری بین نرم افزار با ویندوز و یا برنامه‌های دیگر را نیز برطرف کند.

از طرفی برنامه‌های مختلف ممکن است به سخت افزارهای خاصی برای اجرای بهینه نیاز داشته باشند. این محدودیت می‌تواند به دلایل فنی و وجود نگرانی برای اجرای برنامه‌های کاربردی بر روی سیستمهای ناسازگار و فاقد حداقل نیازمندی‌ها توسط تولید کننده‌ها اعمال شوند. برنامه ThinApp به دلیل اینکه از ساختاری کاملا مجزا از سیستم عامل استفاده می‌کند، می‌تواند این محدودیتها را از بین برده و به عبارتی آنها را دور بزند.

ارائه خروجی مستقل و تک فایل

برنامه VMWare ThinApp دارای خروجی تک فایل اجرایی است که بدون نیاز به هیچ فایل جانبی دیگری قابل اجرا می‌باشد. با این حال اگر برنامه شما نیاز به ابزار خاصی دارد، می‌توانید آن را در برنامه جای‌گذاری کنید. البته اگر حجم برنامه شما بالا باشد ممکن است اجرای فایل اصلی اندکی با تاحیر صورت بگیرد. در این صورت می‌توانید از برنامه در قالب دو فایل exe و dat خروجی بگیرید تا در زمان نمایش پنجره اولیه برنامه وقفه‌ای پیش نیاید.

ساخت فایلهای نصب MSI

توسط این برنامه می‌توانید از برنامه خود در قالب بسته‌های نصب و راه‌اندازی MSI نیز خروجی بگیرید. البته در این حالت برنامه شما دیگر قابل حمل نخواهد بود، اما به سادگی نصب و پیکربندی خواهد شد. این حالت برای مدیران سیستمها و سرورها که مایل به ایجاد بسته‌های آسان نصب هستند بسیار مفید خواهد بود.

برخی از ویژگیهای نرم افزار VMWare ThinApp عبارتند از:

 • ساخت نسخه‌های پرتابل از برنامه‌های کاربردی با چند کلیک ساده
 • مانیتور فرآیند نصب برنامه‌ها و شناسایی خودکار فایلهای مورد نیاز
 • استفاده از شیوه مجازی‌سازی برای تولید برنامه‌های قابل حمل واقعی
 • رفع محدودیتهای نرم افزارهای کاربردی با ویندوزهای جدید و دیگر برنامه‌ها
 • امکان تعیین مسیر استخراج فایلهای برنامه نهایی بر روی سیستم
 • قابلیت انجام پیکربندی‌های پیشرفته پکیج نهایی توسط یک فایل متنی
 • امکان فراخوانی تنظیمات اینترنت اکسپلورر در برنامه پرتابل در صورت نیاز
 • قابلیت ساخت نسخه‌های پرتابل از چند برنامه کاربردی به صورت هم‌زمان
 • امکان انتقال برنامه‌های نصب شده بر روی سیستم به ویندوزهای دیگر
 • تلفیق چند برنامه کاربردی با یکدیگر برای استفاده کاربران بر روی سرور
 • نمایش نام تولید کننده برنامه پرتابل هنگام اجرای آن (نام لایسنس)
 • ساخت نسخه‌های پرتابل از برنامه‌های مبتنی بر دات‌نت و جاوا
 • ساخت بسته‌های نصب مبتنی بر ویندوز اینستالر از برنامه‌ها
 • امکان تعریف گروه‌های کاربری مشخص برای اجرای برنامه
 • قابلیت تعیین میزان دسترسی خواندن و نوشتن برنامه
 • امکان فشرده‌سازی برنامه‌ها و کاهش حجم آنها
 • دارای واسط کاربری ساده، جمع و جور و ویزاردگونه
 • پشتیبانی از تمام نسخه‌های ویندوز (۳۲ و ۶۴ بیتی)
 • و …
تصاویری از محیط نرم افزار
دانلود نرم افزار vmware thinapp enterprise دانلود برنامه vmware thinapp دانلود برنامه vmware thinapp دانلود برنامه thinapp دانلود نرم افزار vmware thinapp enterprise
تبلیغات
 • آموزشهای درسی میشا و کوشا
 • سگا
 • افزونه پرداخت ووکامرس با چک صیادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

حجم: 16MB
 • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
 • پشتیبانی و رفع مشکلات نرم افزاری
  نام نرم افزار: VMware ThinApp Enterprise v23.12.35584.0 | v5.2.10.18278582
  پسورد فايل فشرده: softsara.ir جهت کپی کردن رمز کلیک کنید.
  سوالات خود را واضح مطرح کنید.

  مراحل دانلود و نصب نرم افزارهای موجود در سافت سرا بسیار ساده است.
  برای دانلود نرم افزار یا ابزار مورد نظر کافیست بر روی لینک (یا لینکهای) مربوط به آن کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل (ها) انجام شود.
  در صورتی که در دانلود فایلها با مشکلی مواجه شدید، بخش رفع اشکال/گزارش خرابی لینک را مشاهده کنید.


  نرم افزارهای موجود، بسته به حجمشان ممکن است در یک یا چند پارت ارائه شوند. در نرم افزارهایی که دارای چند پارت هستند باید تمام پارتهای موجود را دانلود کنید. البته ممکن است در برخی نرم افزارها احتیاج به دانلود تمام لینکها نباشد. مثلا اگر سیستم شما 64 بیتی است و نرم افزاری دارای دو ویرایش 32 و 64 بیت است، کافیست تنها پارتهای مربوط به ویرایش 64 بیتی را دانلود کنید. همچنین برخی نرم افزارها دارای اضافات و پلاگینهایی هستند که دانلود آنها نیز اختیاری است.


  پس از دانلود یک نرم افزار، کافیست محتویات آن را توسط نرم افزار WinRAR یا یک فشرده سازی دیگر که از فرمت RAR پشتیبانی می کند، بر روی سیستم خود استخراج کنید. برای این منظور بر روی اولین پارت کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید، در این صورت تمام پارتهای موجود به صورت یکپارچه بر روی سیستم شما استخراج می شوند.
  در انتهای نام پارت اول نرم افزارهایی که در چند پارت فشرده شده اند عبارت part1 یا part01 قرار دارد.
  در صورتی که نرم افزاری تنها یک پارت دارد نیز به همین ترتیب بر روی آن راست کلیک و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا دارای هیچ فایل اضافی یا تبلیغاتی خاصی نیستند، از اینرو برای استخراج فایل دانلود شده، با خیال آسوده بر روی فایل مورد نظر کلیک راست و گزینه ی Extract Here را انتخاب کنید.
  در این صورت نرم افزار و فایلهای مربوط به آن (مانند سریال، راهنما و ...) در پوشه ای به صورت مرتب استخراج خواهند شد.


  فایلهای دانلود شده از سافت سرا برای استخراج نیازمند پسوورد می باشند. پسوورد تمام فایلهای دانلود شده از سافت سرا softsara.ir است.
  بروز پیغام خطا پس از درج پسوورد (یا در طول استخراج فایلها) دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.
  اگر پسوورد را کپی (Copy & Paste) می کنید، به احتمال زیاد این مشکل وجود خواهد داشت. زیرا معمولا هنگام کپی پسوورد از سایت یک کارکتر فاصله در ابتدا یا انتهای آن ایجاد می شود. در صورتی که پسوورد را تایپ می کنید، به کوچک بودن حروف و انگلیسی بودن صفحه کلید توجه کنید.

  برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  نظرات کاربران


  نام

  پست‌الکترونیکی

  وب سایت

  نظر شما